EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  19129  81

 "Я вирішив виступити з ініціативою гуманітарної підтримки", - Папа Римський закликає допомогти постраждалим від конфлікту на Донбасі. ФОТО

Папа Римський Франциск звернувся з публічним закликом для гуманітарної підтримки України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Посольство України у Ватикані, понтифік заявив: "На цього дня моя думка летить до всіх народів, яким необхідні примирення та мир. Зокрема, тут, у Європі, я думаю про драму тих, хто страждає від наслідків насильства в Україні. Про тих, хто знаходиться у районах, охоплених військовими діями, які вже призвели до тисяч смертей, та понад мільйон тих, хто був змушений покинути їх з урахуванням важкої ситуації, яка триває й надалі".

"Це, насамперед, стосується літніх людей і дітей. Окрім того, що я постійно супроводжую їх своїми думками і молитвою, я вирішив виступити з ініціативою гуманітарної підтримки на їхню користь", - сказав Папа Римський.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Папа Римський закликав до встановлення миру в Україні

"З цією метою в усіх католицьких церквах Європи у неділю, 24 квітня, буде проведено спеціальний благодійний збір. Запрошую віруючих приєднатися до цієї ініціативи своїми щедрими пожертвами", - закликав Франциск.

"Цей жест милосердя має на меті полегшити матеріальні страждання, а також висловити близькість і солідарність - як мою особисту, так і всієї церкви. Щиро сподіваюся, що це допоможе якнайшвидше зміцнити мир і правоповагу на цій землі, яка зазнала таких випробувань", - зазначив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p382457
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYmpsRGR6Qk1MMUZ6UTBSUmIwNUROREJNZWxKblpFZE5NRXh5VVhWT1F6Vm1Ua05yTUZsRVVYTk9Remt3V1dKUmRVNUhRakJNYjNaTU9VTTJNRXhFVW1kMFF5c3dUSFpSZFU1RE5qQk1hRGd3VEM5UmRuUkRNakJNV0ZKblRrZERNRXhNVVhWSWVsRnpPVWRFTUV4NlVYTk9Remt3V21KU1ozUkRkekJaUkZGMlpFTjNTVTVETURCTU4xRjJPVU1yTUV4NlVYWjBRM293VEVJNE1FcFVVWFowUXprd1RFaFJjMDVIUWc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору