EN|RU|UK
 Політика України
  11414  221

 "Політична система держави вимагає повної та радикальної реформи", - Яценюк

Нова українська Конституція повинна збалансувати відносини в трикутнику Президент, Уряд та Верховна Рада України.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на Урядовий портал, про це Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у своєму зверненні в неділю, 3 квітня.

"Політична система держави вимагає повної і радикальної реформи. Нова українська Конституція, яка повинна збалансувати відносини в трикутнику Президент, Уряд і Верховна Рада України, повинна бути широко обговорена та прийнята парламентом", - заявив Яценюк.

Нова політична система, відмітив він, передбачає "баланс влади, відповідальність кожної гілки влади і право народу насправді управляти своєю країною".

Крім цього, Глава Уряду наголосив на необхідності прозорого фінансування політичних сил: "Політичні партії - це не клуби по особистим інтересам у формі закритих акціонерних товариств, а ідеологічно спрямовані політичні рухи, які несуть відповідальність за кожного делегованого або до складу Кабінету Міністрів України, або в органи місцевого самоврядування. Фінансування політичних партій виключно на прозорій основі. Це також вимагає нової системи в країні".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "У перший парламентський тиждень роботи країна повинна мати нового прем'єра, нову коаліцію, нову програму дій уряду", - Порошенко


Яценюк також наголосив на необхідності докорінної зміни судової системи і прийняття змін до Конституції одночасно з прийняттям нового закону про статус суддів і судоустрій, "який передбачає звільнення всіх корумпованих суддів і обрання нових, незалежних і професійних суддів, які будуть захищати честь, права та свободи громадян України".

"Реальна, а не показова боротьба з корупцією через ефективну роботу всіх новостворених антикорупційних органів. Зменшення бюрократичного апарату. Підвищення заробітних плат для державних службовців та звітність усіх чиновників про свій стан, доходи та витрати, і контроль за цим", - підкреслив Глава Уряду .

Яценюк також наголосив на необхідності продовження процесу децентралізації: "Передача фінансового ресурсу на місця разом з відповідальністю органів місцевої влади перед своїми громадянами".Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Наша мета - членство в Європейському Союзі та НАТО", - Яценюк. ВIДЕО


Источник: https://ua.censor.net.ua/n382488
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTXZNRXczVVhVNVIxY3dXVXhSZFU1RE5qQk1Ramd3V1VSUmRHUkhSVEJNTjFKblRrTTRNRXhvT0RCS2NsRnpUa040TUV4NlVteDBRems9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору