EN|RU|UK
 Політика України
  34187  147

 "Президент із 7 березня в курсі подій, але відмовляється коментувати ситуацію", - журналістка Бабінець про офшорний скандал з участю Порошенка

Президент Петро Порошенко з 7 березня в курсі того, що журналісти володіють інформацією про його фінансову діяльність на Британських Віргінських Островах, але відмовляється будь-яким чином коментувати чи пояснювати ситуацію особисто.

Про це автор відповідного розслідування, журналіст "Громадського" Анна Бабінець повідомила в коментарі Цензор.НЕТ.

За словами журналістки, починаючи з 7 березня, крім офіційних запитів, вона особисто намагалася зв'язатися з прес-секретарем Президента Святославом Цеголком і Президентом Петром Порошенком через соцмережу "Фейсбук", але так і не отримала відповіді.

"Ми звернулися до Адміністрації Президента з проханням про інтерв'ю 7 березня - понад тиждень нам не відповідали. Потім ми написали вже конкретні питання з проханням хоча б просто відповісти на них. Адміністрація Президента переадресувала нас у приватну юридичну фірму "Авеллум Партнерс". Але коли я їм подзвонила - вони були здивовані. Точніше відповіли, що для них є дивним той факт, що саме вони повинні відповідати на ці питання, а не Адміністрація Президента. Але, врешті-решт "Авеллум Партнерс" разом з ICU - це структура, яка колись належала голові НБУ Валерії Гонтарєвій, підготували нам відповіді. І тепер ми знаємо хоча б юридичну сторону цього питання і маємо деякі коментарі. Але абсолютно очевидно, що цього не достатньо і слово тепер за Президентом", - зазначила Анна Бабінець.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Під час трагічних подій 2014 року Порошенко вигадував хитромудрі фінансові конструкції навколо "Рошена". РОЗСЛІДУВАННЯ

Тобто, журналісти дали Президенту певний час для того, щоб пояснити ситуацію, але глава держави не вважав за потрібне її коментувати. Водночас, Анна Бабінець вважає, що Петро Порошенко все-таки повинен сьогодні звернутися до суспільства з офіційним роз'ясненням ситуації або дати інтерв'ю журналістам.

"Що стосується певних наслідків цього скандалу для Президента, то їх сьогодні важко передбачити. Відсторонення Президента від влади я не очікую, бо це дуже важкий процес у нашій країні. У нас немає закону про імпічмент, і я не думаю, що Петро Порошенко піде з посади. ми не можемо очікувати, як мені здається, якихось надзвичайних кроків. Але, тим не менше, я думаю, що найближчими днями Президент повинен прокоментувати те, що відбувається і висловити свою думку з цього приводу. Можливо, ми щось випустили, можливо, чогось не знаємо. Можливо, такі дії Президента були продиктовані необхідністю створення офшорної компанії. На жаль, нам не вдалося достукатися безпосередньо до Президента, хоча ми відправляли запити і від кількох іноземних медіа. Але, на жаль, нам не вдалося зустрітися з Петром Порошенком для інтерв'ю. Тому сьогодні слово за Президентом - він повинен пояснити, що взагалі відбувається. Можливо, цьому є якесь пояснення.

Поки ми не знаємо його позиції - ми не можемо до кінця оцінити його дії. Можливо, була якась загроза його бізнесу, ще щось було, можливо, в якийсь момент він зрозумів, що не може його продати. Тобто, дуже багато версій, чому так сталося. Варто почути ту, яку озвучить він особисто, і тільки після того робити якісь висновки. Я вважаю, що це має бути не заява прес-служби, це повинен бути особистий коментар Президента, без бюрократичних листів і відписок", - резюмувала журналіст.

Читайте: Журналіст Гнап - Порошенку: "Поки ви комерсант і глава держави в одній особі, ніколи ми цю війну не виграємо. Пощади від преси вам не буде"


Источник: https://ua.censor.net.ua/n382549
TUV3dlVYTk9Remt3VEVSUmRrNUhRakJaZWxGMWRFTTBNRXhyWnpCTU4xSm9Ua2RKTUV3M1VtZE9Remt3VEdwUmRWTkVVbWRrUXpZd1RFUlJkbVJETURCTVJGRjFlVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkUVprNURLekJaVkZKcFRrTXJNRmxDT0RCWlJGRjJkRU16TUZsSVVYVTVSMWN3VEZSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору