EN|RU|UK
 Політика України
  10760  17

 Реєстрацію місця проживання передано виконавчим органам місцевих громад, - Держміграція

В Україні від сьогодні, 4 квітня, змінилися правила реєстрації місця проживання - тепер ці повноваження будуть здійснювати виконавчі органи місцевих громад.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної міграційної служби.

Відповідно до закону, тепер органом реєстрації визначено виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, голову сільради (в разі, якщо виконавчий орган сільської ради не створено).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мер Одеси Труханов про російське громадянство: "Невдалий першоквітневий жарт"

Загальна процедура й вимоги щодо переліку документів, необхідних для реєстрації, істотно не змінилися. Адреси, за якими можна буде отримати послугу з реєстрації місця проживання, розміщені на інформаційних стендах у всіх підрозділах ДМС України.

Штампи в паспорти громадянина України будуть ставити органи реєстрації, за винятком випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України. Місцеві громади передаватимуть інформацію про реєстрацію місця проживання для внесення до Єдиного державного демографічного реєстру.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n382642
VEhrNGRrdzVRemd3V21KU1oyUkhSekJNV0ZGemRFTXhTVTVIUWpCTVJGRjJUa01yTUV4TVVtZE9SMUF3VEZSU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCTUwxRnpUa2RDTUV3dlVYWjBSMEV3V1VvNE1GbEVVWFJrUjFVd1dVaFNaM1JIUVRCTVJGSm9kRWRYTUZrNU9EQktWRkYwWkVkQk1FeGlVWFpPUjFjd1RGQlNaMDVEZHpCWllsSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору