EN|RU|UK
 Політика України
  3037  9

 ЄС запускає проект боротьби з кіберзлочинністю в країнах Східного партнерства

ЄС і Рада Європи спільними зусиллями запускають новий проект, спрямований на поліпшення співпраці між урядом і громадянським суспільством у боротьбі з кіберзлочинністю та зборі електронної доказової бази в країнах Східного партнерства.

Органи кримінального правосуддя, регулятори сфери телекомунікацій та ключові компанії-провайдери зберуться на наступному тижні в Києві, де відбудеться презентація нового проекту під назвою "Кіберзлочинність ВП II", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Грузія Онлайн.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко доручив Міноборони завершити створення Сил спеціальних операцій до 2018 року

Проект, запущений як частина Рамкової програми співпраці Ради Європи та ЄС, має надавати підтримку країнам Східного партнерства з метою зміцнення співпраці з приватним сектором у боротьбі проти кіберзлочинності та зборі електронної доказової бази. Очікувані результати планується досягати шляхом нарощування потенціалу інституцій, реформ законодавчої бази та обміну інформацією і досвідом між задіяними в проекті країнами.

Метою Рамкової програми співпраці Ради Європи та ЄС на 2015-2017 рр. є надання розширеної та значної експертної підтримки в нарощуванні потенціалу відповідних органів влади в шести країнах Східного партнерства з метою реалізації національних реформ та наближення їх до стандартів Ради Європи та Євросоюзу у сферах захисту прав людини, демократії та верховенства права. Внесок ЄС у програму становить 30 млн євро.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n382672
VEhrNGRrdzVRell3V21KUmMyUkRNVEJaUkZGME9VTTNNRXczVW1nNVF6UXdUREU0TUVsVVVYTjBSMEV3VERkU1oyUkRLekJaTjFGMGR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору