EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2418  19

 Держфінмоніторинг створив Відділ спільних фінансових розслідувань з НАБУ

Держфінмоніторингом посилюються заходи з проведення фінансових розслідувань корупційних правопорушень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держфінмоніторингу, передає Цензор.НЕТ.

"На сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності Держфінмоніторингу є розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних діянь, розкрадання і привласнення державних коштів і майна, пошуку й блокування активів колишніх українських чиновників. У зв'язку з цим Держфінмоніторингом спільно з правоохоронними органами забезпечується посилене співробітництво з виявлення та припинення схем відмивання доходів від корупційних діянь. Останнім часом найбільш плідно в цьому напрямку Держфінмоніторинг співпрацює з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ). Така співпраця запроваджена від самого початку роботи бюро. Так, на постійній основі здійснюється узгодження спільних дій як на рівні керівництва органів, так і на рівні аналітиків і детективів. З метою вдосконалення роботи, спрямованої на проведення спільних розслідувань справ, пов'язаних з корупцією в Україні, в Держфінмоніторингу створено Відділ спільних фінансових розслідувань з НАБУ", - розповіли у відомстві.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Суддівська система чинить спротив боротьбі з корупцією, - Ситник

"До основних завдань та функцій Відділу належить проведення спільних з НАБУ розслідувань шляхом здійснення аналізу фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних від корупційних діянь, вчинених з участю високопосадовців, підслідних НАБУ", - пояснили в Держфінмоніторингу.

"Варто зазначити, що досягнення успіху в протидії корупції в державі можливо лише за умови спільних зусиль і скоординованих дій. Держфінмоніторинг і надалі рішуче налаштований на конструктивне продовження роботи над удосконаленням системи фінансового моніторингу в рамках державної політики протидії корупції", - резюмували у відомстві.

Читайте: НАБУ не буде порушувати справу щодо офшорів Порошенка: "Президент України нам не підсудний. Є окрема процедура імпічменту"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n382763
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazFPREJNTTFGelRrZEhNRnBpVVhaMFF6a3dURVJSZFRsSFRUQk1NMUYwVTBSUmMwNURPVEJaVEZGMVRrTTJNRXczVW1kT1IwUXdUQzlTYUhSSFZ6Qk1ibEYyWkVNeFNVNURlREJaTjFKblRrTXJUSGs0ZGt3NVF6WXdURGRTWjA1SFJEQk1MMUpvZEVkWE1GazVPREJLTTFGclRrTlNNRXROUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору