EN|RU|UK
 Економіка
  4000  22

 Фабрика "Житомирські ласощі" працює у штатному режимі, - прес-служба

Йде виробництво і реалізація готової продукції, відновлені робочі місця, сплачуються податки до місцевого та державного бюджетів.

Про це повідомляється на сайті "Житомирських ласощів".

"Як відомо, у 2010 році колишнім керівником підприємства Ігорем Бойком з допомогою колишнього першого заступника глави Адміністрації Президента України Януковича Андрія Портнова було здійснено рейдерське захоплення фабрики "Житомирські ласощі". Внаслідок неправомірних судових рішень законний власник, швейцарська компанія "Delta Capital SA" була незаконно відсторонена від управління підприємством. За один день ЗАТ "Житомирські ласощі" перестало існувати, водночас усе майно було передано на невідому компанію ТдВ "ЖЛ".

Рейдерське захоплення "Житомирських ласощів" стало одним з найгучніших злочинів за часів попередньої влади. На сьогодні права законних акціонерів відновлені, хоча рейдери - Ігор Бойко та Андрій Портнов продовжують брудні інформаційні та юридичні атаки, не шкодуючи коштів і користуючись послугами корумпованих чиновників і суддів.

Керівництво ЗАТ "Житомирські ласощі" офіційно повідомляє, що фабрика працює у штатному режимі, йде виробництво і реалізація готової продукції, відновлені робочі місця, сплачуються податки до місцевого та державного бюджетів. Єдиною проблемою, з якою стикнулися наші співробітники, стали традиційно незаконні дії з боку колишнього керівника Ігоря Бойка, який відмовляється віддавати їм трудові книжки. Ті працівники, які дотепер не змогли забрати свої трудові книжки у рейдерів, тимчасово підписали із ЗАТ "Житомирські ласощі" трудові угоди. Також нам відомо, що Ігор Бойко шантажує невиплатою заборгованої заробітної плати за попередні періоди тих, хто вже влаштувався на роботу в ЗАТ "Житомирські ласощі" та продовжує нормально працювати.

Стосовно питань неповернення трудових книжок і невиплаченої заробітної плати працівникам колишнім керівництвом фабрики вже повідомлено правоохоронні органи.

Також офіційно інформуємо всіх колишніх працівників фабрики, що їхні робочі місця на них чекають. Для отримання додаткової інформації та офіційного працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ЗАТ "Житомирські ласощі", - йдеться в повідомленні на сайті ЗАТ "Житомирські ласощі".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n382944
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRXUkRNREJNV0ZKblRrZENNRmxNVVhOMFF5dG1Ua05YTUV4cVVtZDBReXN3VEhwUmRVNUhRVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTWRsRnpUa2RDTUV3M1VtbGtSMWM9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору