EN|RU|UK
 Події
  2884  6

 Постанова Кабміну не дає повноважень НАБУ самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку, - прес-служба бюро

Національне антикорупційне бюро України отримало право купувати спеціальні технічні засоби для самостійного проведення окремих оперативно-технічних заходів, зокрема аудіо-, відеоспостереження.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба НАБУ.

У повідомленні зазначається: "Відповідну постанову (№257) про надання НАБУ права здійснювати розробку, виготовлення, реалізацію та придбання спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, а також інших засобів негласного отримання інформації було прийнято Кабінетом Міністрів України від 2 березня 2016 року.

Одночасно зазначаємо, що всупереч поширеним у ЗМІ повідомленням прийнята постанова Кабміну не вирішує питання про можливість НАБУ самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку.

Зараз виключне право на це відповідно до ст.263 Кримінального процесуального кодексу України мають Національна поліція та органи безпеки. Бюро отримує інформацію з каналів зв'язку, користуючись можливостями Служби безпеки України.

Питання надання НАБУ права самостійного зняття інформації з каналів зв'язку вимагає законодавчого врегулювання шляхом внесення змін до чинного КПК України".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Сотрудники НАБУ прекрасно сработали в деле одесского судьи Бурана, - Грицак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n383020
TUV3elVYTk9SMGN3V21KUmRuUkRPVEJNUkZGMU9VZE5NRXd6VVhSVFJGRnpUa001TUZsTVVYVk9Rell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRXh1VVhaa1F6RkpUa040TUZrM1VtZE9ReXRNZVRoMlREbERMekJaUkZGMmRFZENNRXgyVW1jNVIwWXdURGRSYzNSSFJEQk1URkZ6VGtNNU1Fd3pVbW96ZWxGdVpFTlJNRXBJVVc5M1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору