EN|RU|UK
 Політика України
  15196  127
Матеріали за темою:

 "Яценюк тепер займеться новим суспільним договором і новою Конституцією, - Сюмар

Чинний глава Кабінету Міністрів України Арсеній Яценюк поставив перед собою амбітне завдання: новий суспільний договір і нова Конституція.

Про це Народний депутат України Вікторія Сюмар ("Народний фронт") заявила в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

На питання про те, чим Яценюк має намір займатися, не будучи на посаді прем'єра, Сюмар відповіла: "Політикою!"

"Політика - це не завжди посада, це радше завдання, які необхідно розв'язувати; вміння їх ставити і досягати. І мені здається, що Яценюк поставив перед собою досить амбітне завдання - новий суспільний договір і нова Конституція. Зробити її, знайти точки дотику, баланс у владі - у нього для цього достатньо і досвіду, і знання, і талантів... Це робота на рівні правил, балансів і рамок, Конституції. Люди в цьому плані вторинні, спочатку повинні бути умови, і я думаю, що він буде працювати над новою конституційною моделлю - і на рівні написання тексту, і на рівні знаходження компромісів, щоб зробити так, щоб ця модель функціонувала і суспільство чітко розуміло, хто і за що відповідає", - розповіла вона.

Сюмар висловила впевненість, що Яценюк "і надалі залишиться дуже серйозною фігурою в українській політиці. У нього для цього є всі підстави".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Народний фронт" не претендує на посаду Генпрокурора для свого представника, - Сюмар

Источник: https://ua.censor.net.ua/n383052
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U3k5U2FIUkRNVEJNTTFKcWRFTTJaazVEYURCWk4xRjJUa04zTUZsQmRrdzVRMkV3VERkUmRtUkhRakJaVEZGMVRrZERNRmxRVW1oMFIxY3dXVGs0TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPV1pPUTJRd1RFUlNaMDVES3pCTVZGRjJaRU0wTUV4clp6QlpWRkpuVGtNck1Fd3pVbWRuUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору