EN|RU|UK
 За кордоном
  2788  27

 Єврокомісія затвердила стратегію протидії гібридним загрозам

Європейська комісія затвердила стратегію боротьби з гібридними загрозами і сприяння стійкості Євросоюзу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, стратегія є комплексним доповненням програми розширення співпраці з НАТО.

"Перед ЄС з'явився виклик адаптуватися до умов гібридних загроз на наших кордонах. Взаємозв'язок між внутрішньою та зовнішньою безпекою вимагає подальшого зміцнення. Цими новими пропозиціями ми хочемо розширити нашу здатність протистояти загрозам гібридного характеру", - заявила глава Європейської дипломатії Федеріка Могеріні.

Стратегія передбачає 22 оперативні дії, спрямовані на підвищення рівня інформованості про гібридні виклики, підвищення стійкості стратегічних секторів, реагування на кризу та відновлення системи.

"Ми робимо конкретні пропозиції для держав-членів щодо розширення співпраці у сфері безпеки й оборони та підготовки скоординованих заходів у відповідь на загрози", - зазначила комісар із внутрішнього ринку і послуг Ельжбета Беньковська.

У рамках реалізації стратегії планується створення центру для збору та аналізу інформації щодо гібридних загроз. Центр буде підтримувати контакти з відповідальними особами в урядах країн-членів і керівництвом Євросоюзу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n383097
VEhrdlVXNU9ReXN3VEZCUmRHUkhRVEJhWWxGMlpFZFhUSGt2VVdoT1Eza3dXVVJSZG5SRE5qQk1OMUYyVGtkWE1GbElVbXgwUjFCbVRrTmtNRXBFVVc5MFEyVT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору