EN|RU|UK
 Економіка
  3656  9

 Нинішнє ставлення до туристичної галузі - це не що інше, як марнотратство, - Лієв

Саме зараз, під час військового конфлікту на сході України, туризм може стати дієвим інструментом на шляху об'єднання українського народу.

Так вважає радник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова Асоціації індустрії гостинності України (АІГУ) Олександр Лієв, повідомляє прес-служба міністерства.

Виступаючи під час парламентських слухань на тему розвитку туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку та інвестиційної привабливості України, він зазначив, що 70% українців ніколи не виїжджали за межі своєї області: "Навіть у моєму рідному Криму за майже 25 років незалежності 70% кримчан ніколи не були на території материкової України. До речі, це теж стало передумовою для анексії півострова".

Олександр Лієв також вважає, що під час проведення військових дій Україна повинна максимально економити, а не втрачати свої можливості: "Деякі кажуть: про який туризм можна говорити, якщо в нашій країні відбуваються військові дії? Але саме в такий непростий для нашої країни час неприпустимо допускати марнотратства! А нинішнє ставлення до туристичної галузі - це не що інше, як марнотратство".

За словами Олександра Лієва, проблема розвитку туризму в Україні в тому, що, на відміну від європейських країн, у нас дотепер немає окремого відомства, яке б повністю опікувалося галуззю: "Це не повинно бути Мінкультури, або Мінекономрозвитку - нам потрібно мати міністерство туризму! І створювати його потрібно саме зараз - під час проведення АТО, щоб всі знали, що Україна налаштована на розвиток туризму".

Голова АІГУ вважає, що туристичну галузь сьогодні можна використовувати також як інструмент зовнішньої політики: "Ні охорона здоров'я, ні вугільна промисловість, ні будь-яка інша галузь не готові до європейської інтеграції нашої країни так, як готова до цього туристична галузь. Коли до нашої держави привернута надзвичайна увага всього світу, ми не повинні викликати почуття жалю. Завдяки туризму нам потрібно навчитися викликати зацікавленість".

Олександр Лієв також зазначив, що навіть за невеликого бюджету Україна в змозі використати можливості для популяризації себе як туристичної дестинації: "Вже зараз можна проводити Дні України в кожній європейській столиці. І для цього зовсім не потрібні великі гроші. Такі заходи реально робити за допомогою дипломатичних представництв, а також представників приватного турбізнесу. Членами нашої Асоціації розроблена ціла концепція, де прописані всі послідовні кроки, яким чином це можна реалізувати. Цей план я обов'язково передам на розгляд до профільного комітету Верховної Ради".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n383121
VEhrNGRrdzVSME13V1ZCU1owNUROREJNWmxGMlNIcFJiazVIVnpCTU0xRnpUa042TUZsRVVYWjBReTh3VERkUmRUbEhWekJaVEZGMVRrTTJNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору