EN|RU|UK
 Політика України
  3866  3

 Секретар Сєверодонецької міськради сфабрикував дані в держреєстрі, - Шахов. ДОКУМЕНТ

6 квітня 2016 р. органи юстиції вилучили з Єдиного державного реєстру юридичних осіб дані секретаря Сєверодонецької міської ради Григорія Пригеби (Радикальна партія), які чиновник вніс незаконно.

Про це повідомив депутат Сєверодонецької міськради Сергій Шахов, передає Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу депутата.

За словами депутата, також Мін'юстом застосовано захід впливу і на приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Суперфіна Б.М., який допоміг Г. Пригебі внести зміни даних. Сергій Шахов оприлюднив відповідний указ Мін'юсту.
док

На найближчі півроку доступ до Єдиного держреєстру для цього нотаріуса закритий. Згідно з наказом Міністерства юстиції України від 31.03.2016 р. № 936/5, внесення змін даних у реєстр визнано незаконним і скасовано. Однак, за словами Сергія Шахова, через буквально годину, в порушення всіх законодавчих норм, хтось знову вніс зміни в дані держреєстру щодо Григорія Пригеби, визнані Мін'юстом незаконними.

"Справа в тому, що Григорій Пригеба вніс свої дані в єдиний державний реєстр з однією метою - мати право підпису як керівник Сєверодонецької міської ради. В першу чергу, йдеться про легальність права підпису на всіх фінансово-господарських документах Сєверодонецької міськради. По суті, це розпорядження грошима міста, а це понад 100 мільйонів гривень сєверодонеччан! Хотілося б, щоб правоохоронні органи і Генеральна прокуратура України звернули увагу на те, що відбувається сьогодні і зараз у Сєверодонецьку і вжили необхідних заходів", - заявив Сергій Шахов.

Крім того, депутат нагадав, що через секретаря Сєверодонецької міськради Григорія Пригебу в бюджеті Сєверодонецька-2016, в порушення чинного законодавства, не передбачені гроші на компенсацію за безкоштовний проїзд пільгових категорій населення, а це пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій та багато інших, хто відповідно до законів України має пільговий проїзд.Источник: https://ua.censor.net.ua/n383129
VEhrNGRrdzVRMk13V21KUmRsTm1VbXAwUjBJd1dVbzRNRXRJVW14T1Eza3dURmhTWjA1REt6Qk1WRkYyZEVNNU1FeFlVbWgwUjAwd1RHODk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору