EN|RU|UK
 За кордоном
  24380  169
Матеріали за темою:

 Референдум у Нідерландах став перемогою для всіх тих, хто жадає якнайшвидшого розвалу ЄС, - Der Spiegel

Спочатку міграційна криза, потім конфлікт з Росією і невирішена проблема грецьких боргів, а тепер ще й референдум, на якому голландці чітко проголосували проти угоди про асоціацію між ЄС і Україною, через яку, до речі, в листопаді 2013 року в Україні почалося народне повстання. Останнє, в свою чергу, призвело до повалення уряду Віктора Януковича й подальших військових дій Росії в Криму і на Донбасі.

"Той факт, що голландці сказали "ні" саме цій угоді, має символічне значення: їхня відмова стала перемогою не тільки для російського президента Володимира Путіна, але і для всіх тих, хто жадає якнайшвидшого розвалу Євросоюзу", - пише Маркус Бекер на сторінках німецького журналу Der Spiegel, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інопресу.

Читайте: Ми не зможемо продовжити процес ратифікації Угоди про асоціацію з Україною, - прем'єр Нідерландів Рютте

Результат референдуму, явка на який ледь перевищила необхідні 30%, не обов'язковий до виконання для уряду Нідерландів. Але якщо він, як зазначається далі, все-таки проігнорує вотум, він викличе на себе закиди щодо того, що думка народу його не цікавить.

"Ну а якщо Нідерланди єдині з 28 країн ЄС не ратифікують угоду, вона може виявитися під загрозою", - наголошує автор.

Читайте также: Українські депутати допомогли Росії перемогти на референдумі в Нідерландах, - депутат Кривенко

"У підсумку результат референдуму став подвійний ляпасом для ЄС, і зараз йдеться про те, які він матиме наслідки: синець під оком чи ж перелом щелепи, бо він демонструє відразу дві речі, - продовжує Бекер. - З одного боку - це свідчення того, що ідея єдиної Європи стала вкрай непопулярною в Нідерландах, тобто країні, яка ще кілька років тому вважалася найбільш проєвропейською. З іншого - виявляється, що 70% населення просто не зацікавлені в такій важливій для Європи проблемі або ж вважають, що їхній голос нічого не важить".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n383189
TUZsRVVYUmtSMFV3VEZoU1owNURNVEJNTTFGMFRrZEVNRXgzWnpCWlRXY3dURE5TYkhSRE1EQk1XRkpuVGtNM01FeEVVWFprUXpBd1RFUlNhRk00ZGt4NUwxSm5Ua014TUZsVVVYUmtSMEV3VEZoUmRtUkRNREJaVUZGMlNIcFJjMDVIUWpCTU4xSm9kRWRYTUV4RVVtaDBSMWN3V1RrNE1FbFVVWE4wUjBFd1REZFNaMlJES3pCWk4xRjBNM3BSYm1SSFZ6Qk1WRkYwWkVkQk1FeDJVWE5PUXprd1RGUlJkVUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору