EN|RU|UK
 За кордоном
  2975  12

 Кримська маріонетка Аксьонов став членом Держради Росії

Президент Росії Володимир Путін здійснив ротацію складу президії Держради, включивши в нього, зокрема, кремлівську маріонетку в Криму Сергія Аксьонова. Відповідне розпорядження оприлюднене в четвер на сайті Кремля.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

Президія Державної ради Російської Федерації формується для розв'язання оперативних питань, розглядає план роботи Держради, а також порядок денний її чергового засідання; аналізує реалізацію плану роботи Держради та її рішень.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Маріонетка Кремля Аксьонов закликає туристів в окупований Крим: "Чекати на керченській переправі доведеться лишень три години"

Засідання президії проводяться, як правило, щонайменше раз на місяць. Персональний склад президії визначається президентом Російської Федерації і підлягає ротації один раз на півроку.Источник: https://ua.censor.net.ua/n383212
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VERkUmMzUkRkekJNTTFKc2FVUlNaM1JETVRCWlJGRjFUa2RETUV3M1VtZE9SMWN3V21OblRGTkVVWFYwUjBFd1RHcFJka05FVW14cFJGRjBUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VWMlREbERaakJaVUZKbmRFZFhNRXd4T0RCS1JGRjFkRWRDTUZsNlVYWjBRemt3VERkUmMyazRkakJNZWxGelRrZEJNRnBpVVhaMFF6a3dURmhTWjNSRE5qQk1Ramd3U25KU1owNUROREJNZURnd1MwUlJkblJIUWpCYVlsSnFkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору