EN|RU|UK
 Політика України
  7409  95

 Жоден американський військовослужбовець не воює на боці Збройних Сил України, - Генштаб

У Генеральному штабі Міністерства оборони України заявили, що жоден американський військовий не воює в складі Збройних сил України на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві відомства, поширеній у четвер.

У Генштабі зазначили, що відповідно до закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби можуть обіймати іноземці та особи без громадянства, але не офіційні військовослужбовці збройних сил інших країн.

"Зараз відповідно до вимог ч. 4 ст. 211 закону України з метою комплектування посад рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом у Збройних силах України іноземцями та особами без громадянства в Генеральному штабі Збройних сил України розроблено проект Указу Президента України "Про положення про проходження військової служби в Збройних силах України іноземцями та особами без громадянства" (зараз після узгодження із зацікавленими міністерствами проект акта готується до подання в Міністерство юстиції України для проведення правової експертизи)", - зазначили у відомстві .

У зазначеному проекті планують регламентувати процеси прийняття і проходження військової служби іноземними громадянами.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "У мене ніколи не стріляли з американської зброї, тільки з російської. Росія - головний фінансист терористів", - у складі ЗСУ служать три американці.. ВІДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n383279
VEhrNGRrdzVRM2N3V1VSUmRrNUhWekJaT1Rnd1NsQlJkR1JET1RCWmFsSm5kRU4zTUV4Rlp6QktabEZ2V0hwUmIyUkRiekJLUVQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору