EN|RU|UK
 Політика України
  117072  631

 Порошенко досі володіє безліччю активів окрім Roshen, але замовчує про їхню подальшу долю, - "Дзеркало тижня". СПИСОК

порошенко

Президент України Петро Порошенко досі є кінцевим бенефіціаром великого переліку підприємств (окрім Roshen), але при цьому нічого не каже про те, що збирається їх продати або передати управління ними т. з. сліпому трасту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в статті Юлії Самаєвої для ZN.UA.

"І в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, і в роз'ясненнях юристів Президента, і в заяві Ротшильдів наполегливо звучить формулювання "кондитерський бізнес ". А що буде з аграрним бізнесом, медіа-бізнесом, промисловими об'єктами, масштабними будівельними проектами? Аграрні підприємства президента, наприклад , анітрохи не поступаються за своїми масштабами кондитерським, але чи увійдуть вони в траст? " - йдеться в статті.

Самаєва пише, що "сліпий траст" означає, що керуюча компанія не зможе його самовільно скасувати, а вигодоотримувач (в цьому випадку Порошенко) не має права отримувати від керуючого і будь-яких осіб, пов'язаних із трастом, інформацію про його активи і стан бізнесу. "Трастовий договір не може бути розірваний до того моменту, поки Петро Олексійович залишається Президентом України. Зате може бути розірваний і, напевно, буде після закінчення його президентського терміну", - йдеться в статті.

Також читайте: Мама Савченко пішла в АП на зустріч із Порошенком

"При цьому всім зрозуміло, що між трастом і продажем не можна поставити знак рівності. Номінально активи передані в управління третій особі, але перша особа нашої держави вже точно не забуде, що це все ще її активи. Відповідно, нікуди не зникають мотиви, за якими президент хотів від них позбутися. Адже йшлося передусім про уникнення конфлікту інтересів. Але якщо бізнес належить президенту, нехай навіть через траст, це не применшує його бажання за рахунок президентських можливостей зміцнювати активи, щоб після каденції повернутися до управління бізнесом, який за цей час зросте. Ми ж не припускаємо всерйоз, що глава держави вручну управляє кондитерськими фабриками, склозаводом, страховою компанією та спортивним клубом? За нього це роблять менеджери, а вони, як і реальний власник цих підприємств, після переходу в траст не зміняться, як і не обірвуться їхні прямі контакти з кінцевим бенефіціаром. Адже вони не десь там, а тут в Україні", - йдеться в статті.

Читайте також: Порошенко доручив забезпечити особистою охороною суддю Дідика, який займається справою російських ГРУшників

порошенко компании предприятияИсточник: https://ua.censor.net.ua/n383482
TUV3dlVYTk9Remt3VEVSUmRrNUhRakJaZWxGMWRFTTBNRXhyWnpCTU4xSm9Ua2RKTUV3M1VtZE9Remt3VEdwUmRWTkVVbWRrUXpZd1RFUlJkbVJETURCTVJGRjFlVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhOMFF6Y3dURVJTWjJSRE9UQmFZbEpuWkVkRE1GbDRPREJaVEZKblRrTjNNRmxJVW1kblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору