EN|RU|UK
 За кордоном
  26935  105

 "Разом із Пакистаном будуватимемо "багатополярний світ", - Явлінський про нову концепцію зовнішньої політики Росії

Російський політик, голова фракції "Яблуко" у Законодавчих зборах Петербурга Григорій Явлінський критично сприйняв прийдешні зміни у зовнішньополітичній доктрині Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Росія і США не будуть співпрацювати як раніше, - МЗС РФ

"Лавров обіцяє відредагувати зовнішню політику Росії. Разом із Пакистаном будуватимемо "багатополярний світ", - написав Явлінський.

"Поліцентричність у російському розумінні - це коли, наприклад, у них тортури заборонені, а у нас дозволені; там право на життя має значення, а тут - ні; там брехати у політиці погано, а у нас - нормальна справа і так далі. Ось вона - "багатополярність"!" - зазначив політик.

За словами парламентарія, "поліцентрична архітектура" у зовнішній політиці - це коли Росія вважає, що вона разом із Киргизією, Казахстаном, Таджикистаном, Узбекистаном, Пакистаном (країни ШОС) створила "полюс сили" шляхом об'єднання режимів, у яких загальне тільки те, що всі вони відкидають сучасну політику свободи, демократії, прав людини і всіма силами протистоять ЄС і США.

Також читайте: Росія сама себе ізолює, - Білий дім

"Ось вони - країни-герої, які, нарешті, позбавлять американців і європейців домінуючого положення у світі і змусять рахуватися з Росією!" - резюмував Явлінський.

Раніше голова російського МЗС Сергій Лавров повідомив, що його відомство розробляє нову редакцію концепції зовнішньої політики країни. Відповідне доручення зробив президент Росії Владімір Путін.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n383607
VEhrdlVXMDVRM2N3VEV4U1owNURLekJNU2pnd1N5OVJjM1JETnpCYVlsRjJaRWRDTUZsNlVYVjBRelF3VEd0MlREbEhWekJNWmxGMmRFTTNNRmt2VW1oMFIxY3dXVGs0TUVwNlVXdzVRMmhKVGtObk1FdFNPREJMUkZGMmRFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору