EN|RU|UK
 Суспільство
  1923  10
Матеріали за темою:

 Захист Савченко вимагає видати на руки результати аналізів і обстежень української льотчиці: "Довіряти відомчим лікарям не можна"

Кремль і надалі ігнорує прохання про допуск до української льотчиці Надії Савченко німецьких або українських лікарів. Крім того, не надає результатів аналізів її крові і висновків лікарів за результатами її огляду.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав адвокат Надії Савченко Микола Полозов, передає Цензор.НЕТ.

"Консиліум відомчих лікарів ФСВП під керівництвом чиновниці ФСВП Ларіонової І.І. відрапортував, що здоров'я Надії Савченко задовільне і госпіталізації вона не потребує. Цій нещирій заяві є пояснення. Після жахливого п'ятничного аналізу крові, рівень в'язкості якої в чотири рази перевищував норму, у ФСВП схаменулися. Терміново відправили лікарів і устаткування з Москви, умовили Надію на внутрішньовенне вливання глюкози і хлориду натрію у вени. Так, короткочасно такий захід діє. Але хочу нагадати, що Савченко вже сьомий день на сухому голодуванні і внутрішньовенні вливання хоч і розріджують кров, запобігаючи утворенню тромбів, вони не відновлюють втрати організму. Особливо небезпечно припинення подібних процедур без виходу з голодування. Виникає ефект "рикошету", стан здоров'я може відразу погіршитися ще більше, ніж був до того", - розповів він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Звільнення Савченко не відбудеться найближчими днями. Проблема не в київській владі і не в міжнародній спільноті, а в Кремлі, - адвокат

"Друге. Всю цю інформацію ми знаємо тільки зі слів ФСВП. Ніяких документів, результатів аналізів, обстежень на руки Надії не дають, не видають їх рідним Савченко, її адвокатам, консулам України. Тобто ми повинні просто повірити заявам влади держави, яка викрала Надію Савченко з її країни, знущається з неї майже два роки, що не визнає стосовно неї імунітету, міжнародних норм, що засудила її у фарсовому квазисудовому процесі на 22 роки на основі припущень і здогадів, держави, глава якого глузливо тішиться, обговорюючи умови обміну заручників. Довіряти лікарям ФСВП не можна", - додав адвокат.

"Третє. Надія неодноразово вимагала її медичного обстеження незалежною комісією медиків з України або з Німеччини. Тим більше, що рік тому вони обстежили Савченко, і немає ніяких перешкод для їхнього повторного приїзду, крім примхи і впертості Кремля. Вони могли підтвердити або спростувати заяви лікарів ФСВП. Могли б дати експертну оцінку аналізам і результатами обстеження Надії. Але на всіх рівнях державної влади Росії як українцям, так і німцям просто нічого не відповідають. Ні так, ні ні. Є надія, що виходячи з меркантильних міркувань про вигоду, яку можна виторгувати за Савченко, Кремль не допустить її смерті. Виконавці зі шкури вилізуть, але будуть підтримувати її основні медичні показники. Та якими методами і засобами? Яким це буде життя Надії Савченко до її звільнення?", - зазначив Полозов.

Читайте: Савченко продовжує сухе голодування. Велика ймовірність утворення тромбу і раптової смерті, - адвокат

"Ми вимагаємо від органів ФСВП негайної передачі результатів аналізів і проведених обстежень Надії Савченко її рідним, або адвокатам, для отримання експертного висновку про стан її здоров'я", - резюмував він.

Вчора захисники Савченко повідомили, що вона продовжує сухе голодування: "Велика ймовірність утворення тромбу й раптової смерті".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n383958
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyWXdXVkJTWjNSSFZ6Qk1NVGd3UzBoUmMwNURlVEJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhadWVsRnVPVU1yTUV4MlVYWjBRek13VERkUmMyazRkakJNVUZGMmRFTTNNRXczVVhST1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwUmREbERNREJNTjFKblRrTXJNRXhKYmpCWk9UZ3dUSFpTYkhSRE5qQk1SRkpuVGtkWA==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору