EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6131  20

 Нацбанк подав позов проти нардепа Костенка за поширення недостовірної інформації

Національний банк України (НБУ) подав до Дрогобицького районного суду Львівської області позов щодо захисту ділової репутації проти народного депутата Павла Костенка ("Самопоміч").

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу відомства, парламентарій поширював інформацію про нібито зловживання керівництва Нацбанку у ході проведення операцій з облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП).

У прес-службі наголошують, що НБУ ніколи не здійснював будь-яких операцій з ОВДП з міжнародним ідентифікаційним кодом ISIN UA4000152441.

Продаж ОВДП з портфеля Національного банку в 2015 році здійснювався виключно за ринковими цінами через відкриті й анонімні біржові торги на двох фондових біржах - ЗАТ "Фондова біржа ПФТС" і ФБ "Перспектива". До таких торгів мали доступ всі члени цих бірж.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За відставку Гонтаревої знайдуться голоси, - глава банківського комітету ВРУ Рибалко

НБУ не має повноважень і інституційних зобов'язань контролювати господарську діяльність інших учасників торгів державними облігаціями.

Вся інформація про продаж ОВДП Нацбанком шляхом проведення аукціонів на фондових біржах є публічною і розміщена на сайті НБУ.

Серед вимог у позові НБУ - спростування неправдивої інформації та компенсація завданої моральної шкоди.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n384079
VEhrdlVXMTBReXN3V1VoU1ozUkRNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhZNVF5c3dUR1pSZG5SRGVXWk9RMlV3U2t4UmJFNURabVpPUjBJd1dWQlJkRWg2VVc1a1ExSXdTMDQ0TUV0SVVYTk9Remd3VERkUmRqbERLekJNZWxKc2RFZElaazVEWWpCWmVsRnpkRWRYTUV4TVVtbGtRelF3VEROUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору