EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  11537  44

 "Антонов" - справжній гігант міжнародного авіакосмічного сектора й символ високого потенціалу України, - Пайєтт

12 квітня 2016 року, в Міжнародний день авіації і космонавтики, ДП "АНТОНОВ" відвідав надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт. Про сучасні програми "Антонова" пану послу розповів керівник підприємства Михайло Гвоздьов.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Під час візиту високий гість та інші представники посольства оглянули найбільші в світі транспортні літаки Ан-124-100М-150 "Руслан" та Ан-225 "Мрія". Розповідаючи про мету цієї зустрічі, пан посол, зокрема, зазначив, що він народився в місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, яке вважається повітряно-космічної столицею Сполучених Штатів. Тому він завжди приділяв велику увагу розвитку цієї сфери.

"Антонов" - справжній гігант міжнародного авіакосмічного сектора і символ високого технологічного та людського потенціалу, який має Україна", - сказав пан посол. - "Напевно, ніщо не символізує це краще, ніж Ан-225 "Мрія". Також для мене обнадійливими були слова президента Гвоздьова про майбутні проекти, над якими працює ДП "Антонов", зокрема АН-132. Цей новий транспортний літак створюється в кооперації з американськими фірмами, зокрема, Pratt & Whitney постачає двигуни. Це та сфера, в якій американські компанії є світовими лідерами. Це природно, що "Антонов" є партнером. Ми також маємо досвід співпраці за програмами Ан-148 та Ан-158. Понад 25 компаній США постачають комплектувальні елементи для цих літаків або діляться своєю технологією чи розробляють нові. Серед них є й великі американські транснаціональні корпорації, фірми малого та середнього бізнесу, які постачають вузькоспеціалізовані системи, надають послуги. Я вже неодноразово говорив, що дивлюся оптимістично на перспективи американсько-українського співробітництва в оборонній, технологічній галузях".

Президент ДП "Антонов" подякував високим гостям за візит, наголосивши, "що ця зустріч дуже важлива для розвитку існуючої плідної співпраці між нашими країнами".

антонов пайетт
Пан посол у кабіні екіпажу Ан-225 "Мрія"

антонов пайетт

Пан посол у супроводі президента ДП "АНТОНОВ" М. Гвоздьова оглянув найбільший у світі транспортний літак Ан-225 "Мрія"

антонов пайетт

Делегація посольства США в Україні та представники ДП "АНТОНОВ" на тлі військово-транспортного літака Ан-70


Источник: https://ua.censor.net.ua/n384137
VEhrdlVXNDVRM2N3VEc1U2JFNUhRekJaU1haTU9VTjNNRXhNVW14MFEzY3dXV0pTYkhSSFVHWkVWWFF3VEd0bk1FeHlVWE5PUXprd1RFUlJkWGM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору