EN|RU|UK
 Політика України
  7033  54

 Парламентський комітет відмовився розглядати законопроект про спецконфіскацію

Парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відхилив розгляд законопроекту №4057 "Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей звернення в дохід держави грошових коштів, валютних цінностей, державних облігацій України, казначейських зобов'язань України, дорогоцінних металів та/або каміння, інших цінностей та доходів від них до ухвалення вироку суду"(про спецконфіскацію).

Про це на засіданні комітету повідомив його голова Андрій Кожем'якін, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"Я вважаю, що ініціатива правильна, але без схвалення Радою Європи цього законопроекту (№4057. - Ред.) ніхто його не розглядатиме на комітеті", - заявив Кожем'якін.

Зазначимо, законопроект № 4057 передбачає дозвіл спеціальної конфіскації.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Комітет ВР обіцяє змінити закон про конфіскацію за вимогами Ради Європи

У той же час секретар комітету Антон Геращенко наголосив, що роботу над законопроектом необхідно продовжити.

"У ході вивчення цього законопроекту я прийшов до висновку, що такий законопроект потрібен для країни, але в дещо зміненому вигляді. Висновок Ради Європи підтверджує, що в ЄС існує право конфіскації активів, нажитих незаконним шляхом, без набрання чинності рішенням суду", - зазначив Геращенко.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n384191
VEhrdlVXMTBReXN3VEdKUmRHUkRPRW81UjFBd1RISlNiSFJET1V4NUwxRjFkRU1yTUV3elVtaE9SMWN3V1VoUmRYUkRkekJaWWxKc2RFZFFaazVEVXpCTFFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору