EN|RU|UK
 Політика України
  8537  67
Матеріали за темою:

 Гройсман: "Я не рвуся в прем'єри, але готовий взяти на себе відповідальність за хід справ у країні". ВІДЕО

Кандидат у Прем'єр-міністри Володимир Гройсман виступив у ході пленарного засідання Верховної Ради після представлення його кандидатури Президентом Петром Порошенком.

Під час виступу Гройсман зазначив, що найбільш важливим сьогодні є питання стабілізації ситуації в країні, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

...

Він також подякував членам парламентської коаліції і Президенту Петру Порошенку за висловлену йому довіру.

"Я розумію, наскільки важливий момент сьогодні для нашої країни і власну відповідальність. Я розумію те, що у нас з вами сьогодні дуже важкий час, в якому ми повинні проявити ефективність, політичну волю для того, щоб вивести країну з кризи, прискорити і змінити якість європейських реформ, забезпечити незмінність курсу європейської інтеграції. Все це вимагає консолідації сьогодні українського суспільства, парламенту, формування ефективного уряду, який може стати основою розвитку нашої країни", - зазначив Гройсман.

Він наголосив, що не рветься в прем'єр-міністри, але все ж готовий взяти на себе відповідальність за проведення реформ у країні.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Ідея про технократичний Кабмін не знайшла підтримки. Я був змушений взяти на себе роль модератора, сьогодні ми підводимо риску під парламентською кризою, - Порошенко. ВІДЕО

"Шановні народні депутати, я не рвуся сьогодні в міністри, але я згоден сьогодні з вами взяти відповідальність за хід справ у країні. Я думаю, що ми всі усвідомлюємо, наскільки це є сьогодні важливим. Влада, нарешті, повинна стати відповідальною, відкритою і ефективною. Ми повинні повернути довіру людей і зробити все, щоб було не соромно дивитися людям у очі", - заявив кандидат у Прем'єр-міністри.

Гройсман також назвав три основні загрози, які, на його думку, існують сьогодні на шляху впровадження реформ в Україні - це корупція, неефективність державного управління і популізм.

Источник: https://ua.censor.net.ua/v384305
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdTbkpSYzA1RGVEQk1lbEpzZEVNNQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору