EN|RU|UK
 Здоров'я
  5675  27

 Лікарі Інституту ім. Шалімова вперше в Україні провели унікальну операцію з трансплантації легень

12 квітня фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. Шалімова вперше в Україні провели трансплантацію легень хворій з легеневою гіпертензією.

Донорами трансплантатів, зокрема нижніх часток легень, стали батько і мати пацієнтки. Стан донорів і пацієнтки відповідає часу і тяжкості перенесеного оперативного втручання, повідомили в прес-службі медустанови.

За даними Інституту, на сьогодні трансплантації легенів і комплексу серце-легені в Україні потребують понад 1000 хворих.

Трансплантація легенів - високоспеціалізований метод лікування хворих із хронічними обструктивними захворюваннями легень, муковісцидозом, ідіопатичною легеневою гіпертензією тощо.

Найчастіше, трансплантують донорські легені, вилучені у померлого донора. Операції з трансплантації легень від живого донора є найскладнішими, вони вимагають високого хірургічного професіоналізму і чіткої організації трансплантаційного процесу.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n384355
VEhrNGRrdzVRek13VEZSUmRuUkhRVEJNTjFGemFXWlNhak42VVhaMFF5OHdURmhTWjA1RGR6QlpZbEpzZEVkUVprNUhRekJaUkZGelRrTTVNRmxJVVhZNVF6Y3dURVJSZG1SSFF6Qk1SRkpvZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору