EN|RU|UK
 Політика України
  26667  175

 Йде повзучий реванш системи. Звільнено заступника голови СБУ Трепака та прокурора Опанасенка, які почали справу "діамантових прокурорів" - Касько

Через сьогоднішнє голосування за уряд без належної уваги залишилася новина про звільнення Віктора Трепака з посади першого заступника голови СБУ - начальника ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, і звільнення прокурора, заступника начальника відділу Генінспекціі Генеральної прокуратури Віталія Опанасенка.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Касько написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "На жаль, через сьогоднішнє голосування за уряд без належної уваги залишилася новина про звільнення Віктора Трепака з посади першого за ступника голови СБУ - начальника ГУ по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю та звільнення з роботи прокурора, заступника начальника відділу Генінспекції Генеральної прокуратури Віталія Опансенка. Перший подав рапорт на звільнення з відвертим формулюванням - Генпрокурор Шокін не дає боротися з корупцією. Другий - нібито "за власним бажанням", міцно підкріпленим постійними службовими перевірками, кримінальними провадженнями, медійними атаками проти нього та інших членів нашої команди".

Читайте також: Касько оскаржить рішення суду про особисте зобов'язання

Касько продовжив: "Я хотів би нагадати, що саме завдяки цим людям справа "діамантових прокурорів" з'явилася на світ. Справа про високопосадову корупцію і кругову поруку в прокуратурі, витоки якої йшли до найвищого керівництва органу. Якби не тверда оперативна підтримка Віктора Трепака і його команди, якби не відчайдушна сміливість Віталія Опанасенка, який щиро повірив у можливість зміни "системи", не було би справи "діамантових прокурорів". Саме на їхніх плечах і плечах їхніх колег велося це непросте розслідування, яке ми попри всі перешкоди направили у суд".

Читайте також: Печерський суд не став заарештовувати Каська, обравши запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання

"Я хотів би, щоби всі зрозуміли, що сьогоднішні дві відставки - Трепака та Опанасенка - це не що інше, як подальший повзучий реванш системи і зачистка незгодних. А який зручний підібрано момент - багато галасу навколо уряду, портфелів, міністерств, потоків… Ніхто і не згадає. Спочатку були ми з Давітом Сакварелідзе, тепер - друга хвиля. Не залишиться незгодних і все піде, як по маслу, думають вони. Але Янукович теж колись так вважав", - резюмував Касько.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n384435
TUZsSVVYWTVSMEV3VEVSUmMzUkRkMGxEVEZGMFRrZFhNRXhFVVhaT1EzY3dURE5TWjNSREt6Qk1URkYxVGtkR1NVNURMekJaUkZGMmRFTTJNRmxRVW1kT1F5c3dXVVJTYkhSRGVVbHBPSFl3U25KUmMwNUhRakJaZWxGMWRFTXJaazVEYVRCWlJGRjBaRU12TUV4RVVYVnBPSFk9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору