EN|RU|UK
 Політика України
  4034  88

 Ми заклали фундамент і повинні далі проводити правильні зміни в країні, - Яценюк

Лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк заявив про те, що фундамент вже закладено і потрібно далі проводити правильні зміни в країні.

Про це він сказав у четвер, 14 квітня, під час 9-го Київського форуму з безпеки, організованого Фондом "Відкрий Україну", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Я переконаний, що іншого шляху, ніж той, який проводив цей уряд, цей Президент, в країни немає. Ми заклали фундамент. Нам треба далі проводити складні, для когось непопулярні, але правильні зміни в країні", - підкреслив Арсеній Яценюк.

"Ми сьогодні започаткували новий стиль політичної культури в країні. Цього ніколи раніше не було - коли є спадковість влади, коли демократія демонструє свою здатність працювати на благо людей і на стабільність в державі. Коли особисті інтереси не вартують нічого в порівнянні з інтересами держави і нації", - додав Яценюк.

Він привітав парламент, Президента та парламентську коаліцію "з тим, що ми знайшли спосіб вирішити політичну кризу".

Читайте також: Якщо Україна проведе необхідні реформи, в НАТО готові розглянути її заявку, - Вершбоу

Лідер "Народного фронту" підкреслив, що дуже багато роботи було зроблено: "Звичайно, дуже багато роботи попереду. І ми не маємо права зупинятися ні на одну хвилину - ми як український народ і український політичний істеблішмент, який після Майдану взяв на себе відповідальність за долю країни".

Країна зіткнулася з неймовірними викликами, підкреслив він: "Важко навіть назвати будь-яку державу, яка знаходиться перед такими викликами і в такому важкому становищі. Незаконна анексія Криму, російська військова інтервенція в Донецьк і Луганськ, втрата 20% української економіки, мільярдні видатки на національну безпеку та оборону, необхідність проведення реформ, незважаючи на те, що країна в стані війни".

Також читайте: Ми повинні вводити нові форми роботи. Наприклад, виїзні президії ВР, - Парубій

"Вимоги суспільства, нового українського суспільства, яке дуже високо підняло планку цих вимог до українського політичного класу, поставили перед ним необхідність конкретних, чітких, швидких дій", - підкреслив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n384440
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTXZNRXczVVhVNVIxY3dXVXhSZFU1RE5qQk1Ramd3V1VSUmRHUkhSVEJNTjFKblRrTTRNRXhuUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору