9095  60

"Шахтар" упевнено обіграв португальську "Брагу" і вийшов до півфіналу Ліги Європи

У четвер увечері у Львові донецький "Шахтар" у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи впевнено обіграв португальську "Брагу" з рахунком 4-0.

Як передає Цензор.НЕТ, голи забивали: Даріо Срна на 25-й хвилині (пенальті), Рікардо Феррейра на 43-й і на 74-й хвилинах - автогол, а також Віктор Коваленко на 50-й хвилині.

Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ордець, Ісмаїлі - Малишев, Степаненко - Марлос (Едуардо, 77), Коваленко (Бернард, 86), Тайсон (Дентіньо, 78) - Феррейра.

Брага: Матеус - Гояно, Феррейра, Болі (Пінту, 78), Джаван - Жозуе, Луїс (Мауро, 78), Вукчевич, Сілва - Хассан, Едуарду (Стоїлькович, 57).

Попередження: Болі (16), Матеус (25), Луїс (55).

Зазначимо, в першому матчі на виїзді "Шахтар" переміг із рахунком 1:2.