EN|RU|UK
 Політика України
  1485  7

 Турчинов провів зустріч із керівниками силового блоку Республіки Польща

14 квітня в рамках візиту до Республіки Польща Секретар РНБО Олександр Турчинов провів зустрічі з міністром національної оборони Польщі Антонієм Мацеревичем, міністром-координатором із питань діяльності спецслужб Польщі Маріушем Камінським, керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павелом Солохом, начальником генерального штабу ЗС Польщі генералом Мечиславом Гоцулом , головою Агентства внутрішньої безпеки професором Даріашем Лучаком і главою Агентства розвідки полковником Мацєєм Гунею.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі РНБО, сторони обговорили питання загострення ситуації на сході України та спроби Росії зірвати мирний шлях урегулювання конфлікту. Значну увагу співрозмовники приділили формам і методам протидії агресії Росії в умовах розв'язаної нею гібридної війни. Також на переговорах обговорювався процес реформування сектора безпеки й оборони України, його перехід на стандарти НАТО і функціонування спільної польсько-литовсько-української бригади. Крім того, обговорювалися питання співпраці між оборонними відомствами і спецслужбами України та Польщі, а також напрямки військово-технічного співробітництва між нашими країнами. "Це одне з пріоритетних питань мого візиту", - наголосив Секретар РНБО, додавши, що співпраця у військово-технічній сфері посилить Україну та Польщу.

турчинов

"Українські та польські оборонно-промислові комплекси вже почали серйозні стратегічні програми, реалізація яких значно зміцнить оборону й безпеку наших держав", - зазначив Олександр Турчинов.

Він також наголосив на важливості побудови єдиної системи захисту Європи від загроз на морі, землі та в повітрі. Важливим етапом на цьому шляху, на його думку, стане підписання підготовленої українсько-польської міждержавної Угоди про співробітництво в оборонній сфері. Секретар РНБО висловив сподівання, що цю угоду буде підписано найближчим часом.

турчинов мацеревич

турчинов мацеревич

Крім того, міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич під час зустрічі наголосив на надзвичайній важливості співпраці між нашими країнами, "повному збігу оцінок військово-політичної ситуації", вказав на необхідність інтенсифікації практичного співробітництва в оборонній сфері.

У свою чергу Павло Солох звернув увагу на важливість України для безпеки не лише регіону, а й усієї Європи - "це очевидно як для Польщі, так і для наших партнерів з НАТО".

"Ми стоїмо на позиції: безпечна Україна - ключ для безпеки Європи", - підсумував керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n384545
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVc0NVF5c3dUSFpTYWs1SFNqQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору