EN|RU|UK
 Політика України
  5469  25
Матеріали за темою:

 Гройсман і Вершбоу домовилися про підготовку комплексного пакету допомоги Україні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю провів зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу, в ході якої сторони обговорили питання майбутньої співпраці України і Північноатлантичного альянсу.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Кабміну, Гройсман поінформував співрозмовника, що напередодні в Україні був сформований новий склад Кабінету Міністрів. Зокрема, вперше в історії України в уряді створена нова посада - віце-прем'єр-міністра з європейської і євроатлантичної інтеграції.

Співпраця з НАТО має важливе значення в діяльності новосформованого Кабінету Міністрів і для України в цілому, наголосив керівник Уряду. "Ми будемо вкладати в наше з вами співробітництво нову силу, енергію, розвивати надбання і розширювати нашу взаємодію", - зазначив прем'єр-міністр.

Читайте також: У Кабміні буде створено групу з підтримки реформ на чолі з Міклошем

У свою чергу, Вершбоу привітав Гройсмана з призначенням на посаду Прем'єр-міністра України і створення посади віце-прем'єр-міністра з європейської і євроатлантичної інтеграції при Кабінеті Міністрів.

"Ми розглядаємо новий уряд як можливість дати новий поштовх реформам", - заявив Вершбоу, наголосивши на необхідності впровадження змін у всіх сферах життя країни, зокрема щодо боротьби з корупцією та реформування оборонного сектору України відповідно до стандартів НАТО. "Ви повинні мати достатньо енергії і завзяття, щоб втілити в життя реформи", - висловив побажання членам нового уряду заступник Генерального секретаря НАТО.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Якщо зараз Україна не проведе найважливіших реформ, вона не проведе їх ніколи. Більш вдалого часу може й не бути, - представник Міноборони США

У цьому контексті Гройсман і Вершбоу домовилися про посилення підтримки реформ у секторі безпеки та оборони. З цією метою до Варшавського саміту НАТО, який відбудеться в липні, буде розроблений комплексний пакет допомоги відповідно до потреб нашої держави. Заступник Генерального секретаря НАТО висловив переконання, що Варшавський саміт НАТО стане зручною "нагодою привернути увагу до того прогресу, якого Україна вже досягла, і продемонструвати ті прагнення, яким Україна віддана, щоб втілити реформи в життя".

Також сторони домовилися відновити роботу Комісії міжвідомчої координації з питань співпраці з НАТО. "Україна в минулому втратила дуже багато можливостей, то ж не втратьмо їх сьогодні", - наголосив Заступник Генерального секретаря НАТО.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n384579
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaWWVsRnJkRU14TUZsRVVtbE9RM2d3VERkU1ozazRkakJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPV1pPUTJRd1NrUlJiM1JEWlE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору