EN|RU|UK
 Політика України
  21264  90

 Нацрада дозволила відновити мовлення двох російських телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про відновлення трансляції російських телеканалів "Еврокино" і "Радость моя" на території України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Нацради.

На зазначених телеканалах моніторингом Національної ради були зафіксовані порушення. В ефірі телеканалу "Еврокино" були фільми з участю Ж. Депардьє, внесеного до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України. А на телеканалі "Радость моя" транслювалася комерційна реклама, що заборонено частиною дев'ятою статті 13 Закону України "Про рекламу".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Трансляцію трьох російських телеканалів заборонили в Україні

Голова Національної ради Юрій Артеменко повідомив, що в регуляторний орган надійшли гарантійні листи від правовласників програм "Еврокино" і "Радость моя", в яких вони запевняють про вжиті заходи щодо усунення порушень українського законодавства. Тому регуляторний орган вирішив вилучити російські телеканали з переліку заборонених для ретрансляції в Україні..
Источник: https://ua.censor.net.ua/n384595
VEhrdlVtZDBRekV3VEhaUmRHUkRlREJNUkZKb09VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05WTUV4WVVYWTVRM2N3V1VSUmRFNUhUVEJhVVhaTU9VTTRNRXczVVhOMFF6Y3dURmhSZG1SRE9UQlpPVGd3U2pOUmMwNUhSekJaUkZGelRrTXdNRXhDWmpCTFRGRnZUa05qWms1RFp6Qk1OMUpuWkVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору