EN|RU|UK
 Суспільство
  13397  201

 12-річне навчання у школі - це європейський стандарт освіти, - Гриневич

Перехід на 12-річне навчання у середній школі - це наближення до європейських стандартів освіти.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич в інтерв'ю ZN.UA.

"Перед нами величезна інформаційна робота. Потрібно буде пояснити, що таке 12-річна школа і чому в Європейському Союзі до 18 років людина обов'язково отримує шкільну освіту", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кандидат у міністри освіти Гриневич назвала свої першочергові завдання

"Інша справа, що нам треба диверсифікувати ці можливості для людини, щоб вона протягом трирічної старшої профільної освіти могла отримати професію. Так влаштовано освіту в Європейському Союзі, тому що це дозволяє підготувати дітей, підлітків до життя у суспільстві XXI століття. А це вимагає нового змісту і більшого часу навчання. Українські школярі нічим не гірше однолітків з Великобританії, Фінляндії чи Польщі. Тому ми не відступимо, хоча буде важко", - підкреслила чиновник.

За її словами, перехід на 12-річну систему шкільного навчання передбачає проект базового закону "Про освіту". "Ми нарешті доробили і підготували до першого читання цей важливий законопроект. Цьому передували дуже широке обговорення і напружена робота - не тільки моя і парламентського комітету, але і дуже широкого кола експертів, громадянського суспільства. Для мене надзвичайно важливо довести справу до кінця і прийняти закон на цій сесії парламенту", - заявила міністр. "Об'єктивно це зрілий якісний документ, який забезпечує справжню реформу в освіті", - додала Гриневич.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n384685
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhRNVEzY3dUSEpSZG5SRE9UQk1OMUYyT1VkQk1FdzNVWFJrUXpZd1dVbzRNRXczVW1ka1Eza3dXbUpTWjNSRGQyWk9SMGt3VEhKUmRuUkROekJNUWpnd1RETlJjMDVEZVRCWlpsRnpUa001TUV3elVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору