EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  14641  170

 Україні потрібно побудувати власне сховище ядерного палива і не платити щорічно $ 200 млн Росії, - Семерак

У разі спорудження власного сховища ядерного палива Україна не буде щороку платити 200 мільйонів доларів Росії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив у ефірі Громадського міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

"Україна щороку платить 200 мільйонів доларів Росії за зберігання ядерного палива. Для того, щоб побудувати сховище ядерного палива, ми повинні створити певний фонд. Україна в разі спорудження такого сховища могла б його окупити за 2-3 роки", - сказав Семерак.

На його думку, Чорнобильську зону треба зробити відкритою.

"Я провів перший візит як міністр у зону відчуження, це сховища відпрацьованого палива. Загальний висновок: на сьогодні для нас настав час, коли ми повинні говорити про Чорнобильську зону не як про зону трагедії, а як про зону можливостей. Сьогодні Чорнобильська зона є більш безпечною, ніж вона була 30 років тому. Звичайно, зону потрібно робити відкритою. Я маю на увазі відкритість для суспільства, для громадськості: що там відбувається, хто там працює, оскільки це унікальний науковий досвід", - наголосив міністр.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Глава ЧАЕС планує завершення будівництва нового укриття до кінця 2016 року

Источник: https://ua.censor.net.ua/n384727
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRXhZVVhWMFF5c3dUSFpSZG5SRGVqQmFZbEpxTTNwUmREbERLekJNTTFGelEwUlJjM1JIVnpCTVZGSm9PVWRFTUV4aVVYUmtRemt3VEROU2FqTjZVbW81UXpBd1RGaFNaMDVET1RCTVFXY3dURWhSZEdSRE16Qk1MMUYwWkVNMk1FeENPREJaTDFGMFRrTXhNRmxFVVhaa1EzZEpUa014TUV3elVYUmtSMEV3VEZCUmRHUkhRekJNYWxGMWRFTjNaazVEWXpCYVlsRjJaRU14TUV4eVVYWjBRemN3VERkUmN6bEhWekJhWXowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору