EN|RU|UK
 Суспільство
  22363  412

 Держава не змогла створити умови для переселенців, через що багато хто повернувся на окуповані території, - Черниш

В українському бюджеті не вистачило коштів для того, щоб забезпечити переселенцям належні умови проживання, через що багато хто з них були змушені повертатися на окуповані території.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш в інтерв'ю "Громадському".

"Повинен визнати, що в такий складний час для держави, коли треба було зміцнювати оборону, Збройні сили, щоб ворог далі не пройшов і держава не впала, звичайно, не вистачило ресурсів для того, щоб забезпечити інтегрування осіб, які перемістилися через лінію зіткнення на підконтрольну Україна територію ", - сказав він.

Чиновник зазначив, що вже розроблені короткострокові і довгострокові стратегії з цього питання.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Жителям підконтрольної терористам частини Донбасу потрібно відновити соцвиплати, - міністр з питань тимчасово окупованих територій Черниш

Короткострокові стратегії, за його словами, полягають у тому, що владою були підтримані всі міжнародні ініціативи з надання гуманітарної допомоги переселенцям. "Ці гуманітарні вантажі були покликані тимчасово задовольнити потреби людей", - зазначив Черниш.

А довгострокові проекти, на думку чиновника, що не були розпочаті саме тому, що не було створено такого органу, як міністерство, яке він зараз очолює. Він зазначив, що раніше такі довгострокові стратегії не були передбачені ні в одному урядовому документі.

Міністр підкреслив, що зараз у його команді є кваліфіковані фахівці, які підготували довгостроковий план "оцінки відновлення і розбудови миру". "Підкреслюю: розбудова миру - це не просто тиснути один одному руки. Це робити речі, які спрямовані на зменшення конфлікту між приймаючими громадами та переселенцями, між учасниками АТО, переселенцями і місцевим населенням", - зазначив Черниш.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n384760
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJNTDFGMFpFZEJNRXhZVW1ka1F6RXdUSFpSZEdSRE9UQlpZbEpzYm5wUmNEbERNVEJaUkZGMlpFTTBNRmxuZGt3NVEzZ3dXVGRSZEU1RE1qQk1XRkpuYm5wUmJFNURLekJNTTFGelpFTjNNRmxGUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору