EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  11147  84

 "Росія виявилась готовою порушити міжнародне право, тому НАТО мусить мати план дій у разі найгіршого сценарію", - Вершбоу

Поведінка Російської Федерації останнім часом свідчить про те, що їй подобається бути непередбачуваною і провокаційною.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю телеканалу "1+1" повідомив заступник Генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу.

Відповідаючи на питання про вчорашній інцидент над Балтикою, Вершбоу зазначив: "Без сумніву, це останній приклад провокаційної поведінки російських військових біля кордонів країн-членів НАТО. У цьому випадку інцидент стався в міжнародних водах, він не є незаконним. Однак це безвідповідально. Така поведінка показує, що Росія робить протилежне тому, чого вимагає ситуація, коли виникає загроза напруги, а саме - зменшити можливість ескалації локального інциденту, який може призвести до серйозної конфронтації. Зрештою, здається, що Росії подобається бути непередбачуваною і провокаційною".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Розміщення ядерної зброї в Криму дестабілізуватиме ситуацію в Чорному морі, - Вершбоу

На питання про те, чи можлива ескалація в регіоні в найближчому майбутньому, заступник Генсека НАТО відповів: "Ми вважаємо, що можливість прямої агресії Росії щодо НАТО малоймовірна, оскільки за нами стоїть велика військова сила. Але ми не можемо бути повністю самовпевненими. Росія виявилася готовою порушити міжнародне право, проігнорувати Будапештський меморандум і деякі інші угоди, і зробити те, що вона робила і продовжує робити в Україні, зокрема, на Донбасі. Тому НАТО мусить мати план дій у разі найгіршого сценарію. Над ним ми і працюємо. Ми більш уважні. Ми удосконалюємо обмін розвідувальною інформацією для того, щоб раніше дізнаватися про підозрілу активність. Ми підвищуємо готовність наших військ, щоб за необхідності швидко відреагувати".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n384827
VEhrdlVXdDBRekV3V1VSU2FVNURlREJNTjFKbmVUaDJNRXhFVVhNNVIwRXdURmhTWjJSSFZ6QlpPVGd3U2pOUmEwNURhVEJLTlRnd1MwUlJkblJIUWpCYVlsSnFkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору