EN|RU|UK
 Суспільство
  21060  150

 Росія розгортає потужні передавачі телевізійного та радіомовлення на кордоні з Харківщиною, - Держкомтелерадіо

Колегія Держкомтелерадіо рекомендувала Харківській ОДА оперативно реагувати на негативні інформаційні впливи з Російської Федерації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу комітету.

"У Харківській області, яка межує з Росією і зоною АТО, проводиться системна робота щодо забезпечення інформаційної безпеки і протидії негативному впливу на формування громадської думки. Однією із загроз інформаційній безпеці України в Харківській області, зазначають члени колегії, є те, що на території Російської Федерації розгорнуто потужну мережу аналогового телевізійного та радіомовлення, яка дозволяє приймати теле- і радіопрограми в Харківській області на відстані до 50 км від кордону. У Бєлгородській області РФ розгортається мережа наземного цифрового телерадіомовлення. Потужність передавачів першого мультиплексу, сигнали яких можна приймати в Харківській області, досягає 5 кВт". - сказано в повідомленні.

Колегія Держкомтелерадіо рекомендувала Харківській ОДА передбачити реалізацію невідкладних заходів щодо забезпечення покриття стабільним телерадіосигналом загальнонаціональних мовників районів, де такий сигнал відсутній, оперативно реагувати на негативні інформаційні впливи з боку Російської Федерації.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кремль розгорнув масштабну пропагандистську кампанію щодо Савченко, - адвокат Фейгін

За рішенням колегії Держкомтелерадіо повинен підготувати звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо розвитку цифрового телебачення в Харківській області та вживати заходів з протидії впливу радіопередавальних центрів РФ, які транслюють програми телебачення і радіо в цифровому і аналоговому форматах, сигнал яких приймається на території України.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n385276
VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJkamxIUVRCTU4xRjJPVU4zTUV4UVVYTk9Remt3VEZSUmMwaDZVbWRPUTNjd1RGUlNiSFJESzJaT1ExVXdURmhTWjA1RE1qQk1jbEYyZEVNNE1GbE1VWFJrUXpjd1RGaFNaMDVEZHpCTVZGSnNkRU1yWms1RGFUQktSamd3UzFoUmMwNUhRVEJNY2xKc2RFTjVNRmx1VVhWT1F6a3dURUU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору