EN|RU|UK
 Політика України
  3533  2

 Громадська рада Держнадр України виступила проти призначення Фощія керівником служби. ДОКУМЕНТ

Громадська рада при Державній службі геології та надр України виступила проти призначення керівником служби Миколи Фощія.

Про це йдеться у відкритому листі Громадської ради на ім'я Прем'єр-міністра України, міністра екології та керівників парламентських фракцій, що входять у коаліцію, копію якого мають "Українські Новини".

У відкритому листі стверджується, що про майбутнє призначення члени Ради дізналися безпосередньо під час засідання. При цьому, члени Ради стверджують, що службу повинен очолити компетентний фахівець, який не причетний до корупційних схем.

"У наших професійних колах Фощій Микола Васильович має негативну репутацію з корупційним шлейфом. Про це свідчить ряд фактів: Фощій Микола Васильович фактично довів до банкрутства одне з найстаріших у нашій галузі підприємств, а його підлеглі роками мають заборгованість із зарплати. Борги "Південукргеологія" під його керівництвом зросли до 16 млн грн", - йдеться в листі.

Також члени Громадської ради стверджують, що очолюване нині Фощієм підприємство майже два роки не виплачує заробітної плати. При цьому, сам кандидат, попри заборону на роботу в безпосередньому підпорядкуванні родичів, вже встиг призначити своїм заступником свого ж сина. Крім того, в "Південукргеологія" постійно порушується фінансова дисципліна і падають економічні показники.

"Такі дії є результатом непрофесійної роботи керівництва підприємства, які найближчим часом можуть призвести до його банкрутства. Всі вищевказані факти зафіксовані у звіті про проведення перевірки підприємства. Свої негативні висновки дали фіскальна служба і фінансова інспекція. Всі результати перевірок і факти зловживань Фощієм давно передані в КМУ, СБУ, МВС, ГПУ, Мінприроди та НАБУ. Однак, на жаль, ми не побачили належної реакції на ці неприпустимі факти і антидержавні дії такого керівника з боку влади", - йдеться в листі.

На думку членів Громадської ради, такий "послужний список" свідчить, що призначення цього кандидата керівником Держнадр може негативно позначитися на роботі компанії. "Ми обурені такими намірами Кабміну. Нам дивно, чому уряд, якому недавно довірили реформування держави, вдається до таких відверто ганебним кроків. Сьогодні суспільство потребує змін, сьогодні говоримо про реформи, про відкритість і боротьбу з корупцією, але чому уряд береться за старі схеми, "просуваючи" представника олігархічних кіл, корупціонера важливу керівну посаду?", - йдеться в листі.госгеонедр фощийгосгеонедр фощий

Источник: https://ua.censor.net.ua/n385295
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURNekJNTTFGelRrZElNRXhZVVhaa1F6a3dXVGs0TUVweVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPV1pPUTFVd1RGaFNaMDVETWpCTVVGRjBaRU1yTUV3elVYTk9RekF3V1VFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору