EN|RU|UK
 Політика України
  3835  11

 ГПУ не готує ніякої підозри Горбатюку, - Куценко

Прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко спростував заяви окремих народних депутатів про намір відомства повідомити про підозру начальнику управління спеціальних розслідувань Сергієві Горбатюку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

"Зазначена інформація не відповідає дійсності. Зараз питання ні про повідомлення йому про підозру, ні про підготовку повідомлення про підозру не стоїть", - заявив Владислав Куценко.

За його словами, Сергій Горбатюк продовжує виконувати свої обов'язки, і недавно він звернувся з рапортом на ім'я виконувача обов'язків Генерального прокурора Ю. Севрука про можливий тиск на нього та перешкоджання його роботі. Саме тому, як зазначив представник Генеральної прокуратури, й було призначено службову перевірку, метою якої є з'ясування всіх обставин.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ГПУ має намір повідомити про підозру Горбатюку, - Лещенко

"Генеральна прокуратура створила всі необхідні умови для діяльності управління спеціальних розслідувань під керівництвом Сергія Горбатюка, і цілком логічні очікування керівництва Генеральної прокуратури реальних результатів його роботи з розслідування всіх справ, пов'язаних із революцією Гідності, в робочому порядку", - наголосив прокурор Генеральної прокуратури.

При цьому він зазначає, що в громадянського суспільства сьогодні теж є багато питань щодо розслідування таких справ, і дуже багато критики у зв'язку з цим лунає на адресу Генеральної прокуратури.

Куценко стверджує, що про жоден тиск на Горбатюка взагалі не може йтися. Підтвердженням цього може стати те, що 19 квітня Сергія Горбатюка було обрано одним із делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.Источник: https://ua.censor.net.ua/n385316
VEhrdlVXMTBSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmJucFJhemxES3pCWlJGRnpaRU4zTUZsTVVtcDBRelpNZVM5UmF6bERaakJMVFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору