EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4914  48
Матеріали за темою:

 "План взаємодії з МВФ - це не план МВФ, це український план і реформи, які нам потрібно робити", - Гройсман

Україна повинна дотримуватися плану реформ, запропонованого Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Перше: угода, підписана Україною та МВФ, передбачає низку завдань, які необхідно виконати. Функція і завдання уряду - сумлінно виконати ті зобов'язання, які взяла на себе Україна. Друга позиція: план взаємодії з МВФ - це не план МВФ, це український план і реформи, які нам потрібно робити, і, на жаль, вони є болючими, але вони впливатимуть на те, що Україна стане міцною країною, в якій буде міцна економіка й адекватні соціальні стандарти. Тому цей план реформ потрібен нам, і це треба розуміти. Третя позиція: є багато різних непопулярних рішень, які потрібно приймати, в тому числі з економічної обґрунтованості ціни на газ. Я розумію, що це доведеться розв'язувати, і ми сьогодні над цим питанням працюємо для того, щоб це зробити публічно, відкрито і зрозуміло для українського народу", - сказав глава уряду.

"Щодо нашої подальшої взаємодії, то ми будемо діяти абсолютно професійно для того, щоб визначати оптимальні позиції нашої взаємодії, виходячи з національних інтересів нашої держави, але розуміючи проведення системних, структурних реформ", - додав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Новий транш МВФ Україна може отримати в червні, - Кубів
Источник: https://ua.censor.net.ua/n385329
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdXVVJSZEdSSFJUQk1OMUpuVGtNNE1FeG9PREJLY2xGelRrTjRNRXg2VW14MFF6bG1Ua05qTUVwTVVYQkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору