EN|RU|UK
 Політика України
  6758  31

 Закликаю всіх держслужбовців з подвійним громадянством добровільно звільнитися до 1 травня, - Москаль

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль закликав підлеглих з подвійним громадянством добровільно звільнитися до 1 травня 2016 року.

Про це Москаль пише на своєму офіційному сайті, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадує, що з 1 травня поточного року набирає чинності Закон України "Про державну службу" в новій редакції, згідно з яким підставою для припинення державної служби є наявність у державних службовців громадянства іншої держави.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Розв'язувати питання російського громадянства мера Одеси Труханова буде міграційна служба, - СБУ

Крім цього, Москаль наголошує, що в разі наявності громадянства іншої держави особа, яка призначила цього державного службовця, має негайно звільнити його в триденний термін з дня настання або встановлення факту.

"Тому закликаю тих державних службовців, які крім українського мають громадянство іншої держави, добровільно звільнитися з роботи за власним бажанням ще до набрання чинності законом, тобто до 1 травня цього року. У такому випадку обласна державна адміністрація не буде афішувати факт подвійного громадянства цих осіб. У разі виявлення факту подвійного, потрійного і т.д. громадянства після 1 травня держслужбовець буде звільнений з роботи публічно із залученням засобів масової інформації", - зазначає Москаль.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору