EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  4237  16

 Поліція Латвії відкрила справу на організатора турпоїздок до окупованого РФ Криму

Поліція безпеки Латвії звернулася до прокуратури Ризького судового округу з проханням розпочати кримінальне переслідування особи, яка організувала туристичні поїздки в окупований Російською Федерацією Крим.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на Delfi, в Поліції безпеки повідомили, що кримінальний процес розпочато за фактом порушення заборони ЄС надавати послуги, які безпосередньо пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі.

В ПБ вважають, що зібрано достатньо доказів, щоб почати кримінальне переслідування стосовно однієї фізичної особи за умисне порушення нормативних актів, які регулюють у Латвії застосування санкцій, встановлених законодавством ЄС та іншими міжнародними організаціями.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Главу латвійських "Нічних вовків" депортували з ЛатвіїИсточник: https://ua.censor.net.ua/n385560
VEhrNGRrdzVSME13V1ZCU1owNUROREJNWmxGMlNIcFJkWFJIUVRCTWFsRjJUa2RYTUV3elVYTk9RemN3V1hwUmRtUkRkMGxPUjBJd1RDOVNaMDVEZHpCTVRGRnpTSHBSYlhSSFFUQk1hbEYyU0hwUmJUbERkekJaVEZGemRFZFhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору