EN|RU|UK
 Суспільство
  4984  24

 Ініціатива з вивчення іноземних мов GO Global шукає волонтерів у мовні табори для школярів

Ініціатива з вивчення іноземних мов GO Global шукає волонтерів - носіїв англійської мови або людей, які вільно володіють англійською і готові допомогти вчителям GoCamps у 119 школах по всій Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" (БПП) Мустафа Найєм на своїй сторінці у Facebook.

"Приблизно рік тому ми організували ініціативу з вивчення іноземних мов GO Global. Серед іншого ми виявили, що на сьогодні в нашій країні лише дуже маленьке коло дітей мають доступ до сучасних мовних таборів. У першу чергу тому, що більшість батьків не можуть дозволити собі відправити малюків у подібні установи за кордоном", - пише він.

"Ініціатива GO Global спільно з Міністерством освіти України, посольством США, компанією Microsoft і іншими партнерами вирішили організувати такі мовні табори в Україні - GoCamps, які будуть доступні для максимальної кількості школярів", - зазначив політик.

Читайте: 12-річне навчання у школі - це європейський стандарт освіти, - Гриневич

"Табори відбуватимуться протягом 2-3 тижнів, з 4 червня по 26 червня. Ми зі свого боку знайшли кошти, щоб покрити витрати волонтерів на харчування, проживання і витрати на проїзд у межах України. Все, що нам потрібно, - це ваша готовність прибути в Україну (якщо ви ще не тут) + бажання і час. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте http://goo.gl/MeV3qk або за електронною поштою join@goglobal.com.ua", - інформує Найєм .


Источник: https://ua.censor.net.ua/n385694
VEhrdlVXNWtRM2N3VEc1U2JFNURPRXg1TDFGMlRrTXJNRXhNVVhOSWVsRjJaRU4zTUV4TVVtZzVRM2N3VEROUmRtUkhVR1pPUTNrd1REZFJkVGxES3pCTU0xSm5kRU14TUZsRVVYVkllbEZ6VGtNNU1FeFFVWFU1UjFjd1RHNVNaMlJIVFRCTWNsRnpRMFJSZGs1REt6Qk1URkZ6U0hwUmRFNUhWekJaVEZGMVFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору