EN|RU|UK
 Економіка, За кордоном
  12776  65

 Moody's може знизити рейтинг Росії

Зниження рейтингу відбудеться у разі значного погіршення кредитних показників і зменшення можливості фінансового маневрування.

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service у п'ятницю підтвердило рейтинг емітента і рейтинг державних облігацій Росії на рівні "Ba1" за підсумками перегляду з можливістю зниження. Прогноз зміни рейтингів - "негативний", говориться у повідомленні Moody's, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У числі основних чинників, що вплинули на рішення Moody's зберегти рейтинги на колишньому рівні, агентство вказує стійкість економіки на тлі падіння цін на нафту, що відновилося на початку року, а також коригування податково-бюджетної політики, яка дозволить знизити дефіцит бюджету в 2016-2018 роках до того рівня, який можна покрити через розміщення на внутрішньому ринку і за рахунок резервів.

"Негативний" прогноз відображає подальше погіршення можливості формування резервів у контексті середньострокових прогнозів Moody's для нафтового ринку. Крім того, програми, спрямовані на вирішення проблеми низького потенціалу економічного зростання, формуються повільно, а розклад виборів у найближчі два роки, швидше за все, завадить реалізації політично непопулярних реформ, які могли б забезпечити консолідацію бюджету.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Moody's відмовилося оцінювати економіку Росії

Moody's може знизити рейтинг Росії у разі значного погіршення кредитних показників і зменшення можливості фінансового маневрування. Сигналом цього може стати різке скорочення бюджетних коштів або міжнародних резервів, значне підвищення прибутковості держоблігацій, а також посилення напруженості у банківському секторі.

Стабілізація рейтингів на поточному рівні або зміна прогнозів або рейтингів із підвищенням залежатимуть від формування ясної і такої, що заслуговує на довіру, економічної політики на середньострокову перспективу. Йдеться про реалізацію реформ у достатньому обсязі для поліпшення потенціалу економічного зростання, в тому числі за рахунок зниження залежності від видобутку й експорту вуглеводнів.Источник: https://ua.censor.net.ua/n385839
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRXUkhRekJNYWxGMlpFTjZaa1V4ZG1JeVVqVktNMDQ0TUV0RVVYWjBSMEl3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору