EN|RU|UK
 Політика України
  5310  12

 "Ніякі держсекретарі у міністерствах 1 травня не з'являться", - голова Нацагентства з держслужби Ващенко

Державні секретарі у міністерствах (посада, введена новим законом про державну службу) не з'являться з 1 травня, як передбачає закон.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня".

"Треба розуміти, що ніякого дива не станеться. Ніякі держсекретарі у міністерствах 1 травня не з'являться", - сказав він.

"Відповідно до закону про держслужбу, їх призначення пройде у рамках відкритого та прозорого конкурсу. Для його проведення буде створена комісія вищого корпусу державної служби. До комісії на паритетних засадах увійдуть представники уряду, Адміністрації Президента, громадських організацій та експертного середовища", - інформує чиновник.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ніяких відстрочок бути не може", - Гройсман про новий закон про держслужбу

"Уже розроблено і прийнято положення про механізм створення і роботи такої комісії. Близько 40 днів піде на процес її формування, відбір представників. А це, зауважте, вже середина червня. Потім мають бути затверджені вимоги до роботи комісії, посадові інструкції, план роботи, почати і завершити конкурс і відбір кандидатур на позиції держсекретарів у всіх міністерствах. На все це як максимум може піти півроку. Закон допускає нинішнім керівникам апарату виконувати функції держсекретарів до 1 січня 2017 року", - розповів Ващенко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n385841
VEhrdlVXdDBRM2N3V1c1UmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRmxFVVhSa1IwVXdURGRTWjA1RE9EQk1hRGd3VEZSUmRHUkhRVEJNWWxKblpFTXhNRXh5VW1kT1F6RXdXVXhSYzA1SFFXWk9RekF3VEZoU1owNURNakJaU0ZGMU9VZEVNRXhpVVhOa1F5c3dURXhTYUhSSFZ3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору