EN|RU|UK
 Політика України
  4336  28

 Представництво Асоціації адвокатів України в РФ очолив адвокат Савченко Новіков

Рада адвокатів України схвалила пропозицію комітету НААУ з міжнародних зав’язків призначити головою представництва НААУ в Москві Іллю Новікова.


Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Національної асоціації адвокатів України.

За словами Новикова, адвокатські спільноти двох країн можуть встановити і підтримувати ті зв'язки, які ускладнені на міждержавному рівні. Окрім того, представництво може допомагати у пошуку захисників для українських громадян в Росії, а також консультувати російський бізнес, який працює в Україні й потребує розуміння українського законодавства.

"Ця комунікація просто необхідна. Говорю про захист прав людей, які потрапили в складні обставини в Росії або в Україні.
Ми проситимемо представництво в Росії забезпечити наших громадян кращими адвокатами. Я дуже прошу, щоб не було непорозуміння між адвокатами. Ми захищаємо права людей, і якщо у нас є можливості для такої комунікації, ми маємо використовувати їх для захисту наших громадян",- наголосила Голова НААУ Лідія Ізовітова.

Читайте також: Суд у Грозному позбавив Карпюка та Клиха права на захист, - правозахисники

Комітет рекомендував кандидатуру адвоката Надії Савченко та інших українців у Росії як патріотичного дружнього до України партнера у розвитку взаємодії з адвокатурою Росії.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n385905
VEhrdlVXNWtReXN3VEV4U2JIUkROakJNTjFGemFUaDJNRXhFVVhST1Eza3dURGRSZFhSRGR6QlpTamd3UzBSUmRuUkhRakJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору