EN|RU|UK
 Політика України
  7576  39

 Кабмін "перевантажений" не властивими йому функціями, - глава Нацагентства держслужби Ващенко

Кабінет Міністрів України перевантажений багатьма невластивими йому суто технічними функціями.


Як передає Цензор.НЕТ, про це глава Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко заявив в інтерв'ю ZN.UA.

"Багато чого в реформі залежить також від розуміння і зміни самої філософії Кабміну як головного інструменту управління державою. Так, на першому засіданні уряду прем'єр-міністр Гройсман абсолютно логічно зауважив, що Кабмін ухвалює велику кількість технічних рішень, які спокійно можуть бути перенесені на рівень міністерств, а можливо, навіть і нижче. Що абсолютно логічно в контексті децентралізації влади в Україні", - зазначив Ващенко.

Також читайте: Євросоюз готовий підтримати реформу держслужби в Україні, - Шимків

"Уряд сьогодні перевантажений багатьма не властивими йому суто технічними функціями. Немає часу на аналіз політики і стратегічне планування. Таким чином, на порядку денному гостро стоїть питання деконцентрації повноважень уряду і перенесення їх на рівень міністерств, обласних і місцевих адміністрацій, які мають бути вільнішими в питаннях формування політики і в ухваленні, насамперед, операційних рішень", - зазначив він.

За словами глави Нацагентства держслужби, розуміння цієї тези призведе до зміни регламенту роботи уряду і зміни функцій секретаріату Кабінету міністрів.

Також читайте: "Ніякі держсекретарі у міністерствах 1 травня не з'являться", - голова Нацагентства з держслужби ВащенкоИсточник: https://ua.censor.net.ua/n385909
VEhrdlVXdDBRM2N3V1c1UmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRmxFVVhSa1IwVXdURGRTWjA1RE9EQk1hRGd3VEZSUmRHUkhRVEJNWWxKblpFTTNNRmxRVVhSMFEzZ3dURGRSYzNSSFJ6QmFXamd3VEZSUmRHUkhSekJNV0ZGMlpFZERNRmxFVVhOT1F6Y3dXbUpSZERsRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору