EN|RU|UK
 Суспільство
  12787  60

 Терористи "ДНР" звинувачують ватажка бойовиків Ходаковського у викраденнях, побитті, вимаганні та вилученні майна. "ДОКУМЕНТИ"

Керівництво терористичної організації "ДНР" встановило причетність ватажка бойовиків Олександра Ходаковського (колишнього командира "батальйону "Схід") до низки злочинів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Народну раду Донецької народної республіки", "тимчасова комісія ради" виявила низку фактів і обставин, що свідчать про причетність Ходаковського до злочинів.

"Комісія" була створена 27 лютого. "За період роботи у Тимчасову комісію надійшла низка звернень громадян, що містять пряму вказівку на причетність Ходаковського А.С. до планування і здійснення протиправних дій, спрямованих на позбавлення громадян прав власності на транспортні засоби та об'єкти нерухомості; пред'явлення Ходаковським А.С. до них вимог незаконного і невмотивованого переказу грошових коштів; факти, що свідчать про причетність Ходаковського А.С. до зникнення фізичних осіб, пряму причетність і керівну роль Ходаковського А.С. до процесу розподілу незаконного прибутку від здійснення зазначеної діяльності; позбавлення громадян права вільного пересування, заподіяння громадянам тілесних ушкоджень», - йдеться сказано в звіті "комісії".

Читайте також: Російських генералів, які брали участь у протистоянні на Донбасі, підвищено на посадах, - розвідка. ФОТО

"Тимчасовою комісією був проведений збір первинної фактичної інформації, а також направлені відповідні депутатські запити в правоохоронні органи. За підсумками своєї роботи Тимчасової комісією встановлено низку фактів і обставин, що свідчать про причетність Ходаковського А.С. до порушення прав і законних інтересів громадян", - йдеться в звіті.
"З огляду на вищевикладене, Тимчасова комісія постановляє: 1) Органам влади вжити вичерпних заходів для заборони Ходаковському А.С. займати посади державної служби та місцевого самоврядування. 2) Відповідним органам влади вжити вичерпних заходів, спрямованих на заборону ведення суспільно-політичної діяльності Ходаковським А. С.", - наголошується в "документі".

отчет комиссия днр ходаковскийотчет комиссия днр ходаковский

Источник: https://ua.censor.net.ua/p385971
VEhrNGRrdzVRek13VEZSUmRVNUhRVEJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCTUwxRjJkRU40TUV4cVVtZDBSME13V1RrNE1FeDZVWE5PUXpVd1RETlJkbTU2VVhOMFF6UXdUSEpTWjA1RGR6Qk1WRkYwWkVNNU1Fd3pVbW96ZWxKbmRFTXhNRmxFVVhaMFIwRXdUR3BSZERsRE9HWk9Rek13VEhaUmRuUkhTREJNYWxGMlpFTTVNRnBpVW1ka1IwTXdXWGc0TUVwVVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRbVpPUTFVd1REZFJkbVJETVRCWllsSnFUa00yTUV4Qlp6Qk1OMUZ6WkVNM01FeEVVbWRrUjBNd1dYYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору