EN|RU|UK
 Політика України
  9164  109

 Я бачу в очах Бальцеровича та Міклоша вогонь і віру в Україну, - Порошенко розповів про Групу стратегічних радників із підтримки реформ

Президент Петро Порошенко очікує ефективних результатів роботи Івана Міклоша та Лєшека Бальцеровича з впровадження реформ в Україні, спрямованих на імплементацію Угоди про асоціацію та наближення нашої держави до критеріїв членства в Євросоюзі.

Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

"Лєшек Бальцерович та Іван Міклош були батьками глибинних економічних перетворень, які вивели Польщу і Словаччину на абсолютно новий рівень, адаптований до входження до Європейського Союзу. Я бачу в очах і пана Лєшика, і пана Івана вогонь і віру в Україну", - сказав Глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.

Петро Порошенко зазначив, що обидва фахівці мають "довіру і завдання Президента", а також відповідний апарат і команду задля реалізації поставлених завдань - створено Групу стратегічних радників із підтримки реформ в Україні, яку очолюють Лєшек Бальцерович та Іван Міклош. Глава держави зазначив, що ця Група працюватиме на впровадження реформ і на комунікаційну стратегію. Разом з іноземними фахівцями працюватимуть і українські спеціалісти.

Читайте також: Порошенко: "Є тверда надія, що президентський літак протягом кількох тижнів поверне Савченко до України"

"Левову частину у цій групі стратегічних радників складатимуть українці. І їхні думки, голоси будуть почуті, а їм нададуть можливість реалізовувати свій потенціал. При чому це будуть не лише представники громадянського суспільства, а це будуть і реформатори з позицією заступників міністра, які будуть мати можливість безпосереднім діалогом розробляти цю позицію. Це була моя пропозиція і я був дуже задоволений, що вона була одразу сприйнята і реалізована", - сказав Петро Порошенко. Президент висловив сподівання, що ця команда не лише розробить шляхи реалізації реформ у різних галузях, але й "знайде правильні слова для пояснення їхньої сутності".

Окрему увагу Глава держави звернув на питання боротьби з корупцією, а також на роботу державних підприємств та корупцію на державних підприємствах. Президент висловив сподівання, що управління державними підприємствами стане ефективнішим.

Читайте також: Українці, які перебувають у країнах ЄС, зможуть повернутися додому, - Порошенко про безвізовий режим

За словами Глави держави, перші кроки нового Уряду, коли призначені нові керівники на державні підприємств "Укрзалізниця" та "Укрпошта", які дуже добре себе зарекомендували, відповідно у Польщі і США, мають величезний рівень довіри і дуже добре були сприйняті як всередині країни, так і нашими партнерами з-за кордону. "Це вже, так би мовити, реальними справами доводить рішучість наших намірів", - зазначив Президент.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386001
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS1NGRnpUa00zTUZsNlVtaDBRekV3V1VSUmRuUkRlVEJNYWxKb00zcFJiazVIVnpCTWNsRjFPVU1yTUZsbmRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору