EN|RU|UK
 Політика України
  42196  250

 Усю вищу освіту Гройсман здобув заочно, - "Українська правда"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман усю вищу освіту здобув заочно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише журналіст Роман Романюк у матеріалі для "Української правди".

"Кар'єра Володимира Гройсмана - це здійснення мрії всіх заочників країни. Поки решта ходили на пари і писали свої дисертації, майбутній прем'єр впевнено йшов до успіху. Ні дня при цьому не провчившись на стаціонарі", - пише він.

"14 квітня, перед призначенням Гройсмана прем'єром, у Раді депутатам роздали для ознайомлення його біографію. І там було відразу кілька цікавих моментів", - зазначає журналіст.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Я вам гарантую, що на мене особисто олігархи впливу не мають", - Гройсман

"У графі про освіту прем'єра було вказано лише два виші, які закінчив Гройсман. З 2002 по 2003 рік майбутній прем'єр навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом, а з 2007-го по 2010-й - у Національній академії держуправління при президенті. Такі ж дані були вказані і на сторінці Гройсмана на сайті Верховної Ради (оновлюється після зміни спікера - УП) та у більшості публікацій про нього у пресі", - сказано в матеріалі.

"Однак у 2003-му майбутній прем'єр отримав уже освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст", який на той час означав повну вищу освіту. Для того, щоб отримати "спеціаліста", слід було мати, як мінімум, "молодшого спеціаліста", якщо не бакалавра", - підкреслює Романюк.

"Вищу освіту Гройсман почав здобувати одразу після школи у 1995 році. Оскільки на той час майбутній голова уряду був уже "комерційним директором" ринку , то до приватного Вінницького інституту регіональної економіки та управління він вступив на заочну форму. У самому Вінницькому фінансово-економічному університеті (так тепер називається ВІРЕУ) повідомили, що у квітні 1999 року Гройсман отримав перший освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст" за спеціальністю "правознавство", - інформує журналіст.

"Уже за рік майбутній прем'єр вирішив продовжити своє навчання. Він знову вступає на заочне відділення приватного вишу - вінницької філії Міжрегіональної академії управління персоналом. З 2000 по 2002 рік Гройсман отримав у цьому виші ступінь бакалавра права. А в 2003-му став і "спеціалістом", отримавши таким чином повну вищу освіту", - наголошується в матеріалі.

"Цікаво, що у 2006 році довкола вінницького МАУПу, керівництво якого у ті часи боролося із "сіоністським засиллям", розгорівся скандал. Перевірка Міносвіти виявила, що МАУП видає більше дипломів, ніж має студентів. До слова, у цій же філії МАУПу здобував свою другу вищу освіту юриста і вірний соратник Гройсмана, якого той протиснув на посаду міністра соцполітики, Андрій Рева", - пише Романюк.

"У самого ж Гройсмана у 2005-му почався стрімкий кар'єрний ріст. У листопаді того року його обирають секретарем міської ради Вінниці, а уже в квітні 2006-го він виграє свої перші вибори мера.
Після року керування містом Володимир Борисович вирішує, що настав час підвищувати свій управлінський рівень. У 2007 році він вступає до Національної академії держуправління при президентові. І знову ж на заочне відділення", - повідомляє автор.

"Те, що Гройсман усю свою вищу освіту здобув заочно, не означає нічого поганого. Головне, щоб студентські звички не заважали йому на новій посаді", - сказано в статті.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386125
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору