EN|RU|UK
 Політика України
  1068  10
Матеріали за темою:

 Україна не мінятиме угоду про асоціацію з ЄС через референдум у Нідерландах, - Ірина Геращенко

Україна не вноситиме зміни в угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом через референдум у Нідерландах.


Як інформує Цензор.НЕТ, про це Геращенко написала у Фейсбуці.

Вона зазначила, що в Європейському парламенті в Брюселі розпочалося засідання парламентського комітету асоціації. І що вона співголовує на засіданні разом із депутатом ЄП Анджеєм Пленковичем.

"У виступі розповіла про плани ВР щодо виконання Угоди про асоціацію. Висловила позицію щодо наслідків референдуму в Нідерландах.
Україна наполягає на трьох "НІ": ні започаткування нових переговорів щодо змісту Угоди; ні - внесенню будь- яких змін до тексту Угоди і ні - подальшому зволіканню з набранням Угодою чинності.
Наслідки референдуму стали викликом для ЄС насамперед, і ми сподіваємося, що і Нідерланди, і ЄС знайдуть якнайшвидшу відповідь на цей виклик... Подякували Європарламенту за підтримку українських реформ і захисту суверенітету та незалежності, за публічно висловлену позицію, що санкції проти РФ триватимуть до повного виконання Угоди.

Також читайте: Російська агресія в Україні становить загрозу для цілісної, вільної та мирної Європи, - Обама

Водночас, ми закликаємо Європарламент і країни ЄС підтримати "список Савченко", щоб не залишився непокараним жоден, хто причетний до знущань над Надією, до іі викрадення та ув'язнення. Також звернулася до колег із закликом більше уваги приділяти порушенням прав людини в Криму, зокрема, забороні Меджлісу та знущань над кримськими татарами.

У контексті безвізового режиму очікуємо від колег з Європарламенту призначення доповідача з цього питання і сподіваємося, що дебати в Європарламенті пройдуть позитивно для Украіни. В наступному блоці дискусії говоритимемо про невиконання РФ і бойовиками, яких вона контролює, Мінських угод. Ключову увагу, звичайно, приділимо безпековому та гуманітарному аспектам".

Також читайте: Вихід Великобританії з ЄС спричинить негативні наслідки, - Обама

А взагалі, наш парламентський комітет асоціації - це хороший кадровий резерв справжніх профі та євроінтеграторів, зокрема, в новий уряд від ПКА делеговані Остап Семерак, Іванна Климпуш- Цинцадзе, Тарас Кутовий , які, переконана, будуть докладати максимум зусиль для виконання угоди про асоціацію


Источник: https://ua.censor.net.ua/n386181
TUZsRVVYUmtSMFV3VEZoU1owNURNVEJNTTFGMFRrZEVNRXgzWnpCWlRXY3dURE5TYkhSRE1EQk1XRkpuVGtNM01FeEVVWFprUXpBd1RFUlNhRk00ZGpCS1VGRjBaRWRCTUV4RVVtbGtRekV3VEROUmRYUkRLMGxPUTBjd1dVUlJkVTVET1RCTVFYWk1PVWRCTUV4WVVtaE9RekV3V1VSUmRHUkRPVEJNVkZKbk9VTTRaazVEZHpCWlNGRjJkRWRITUZwaVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVV2hPUTNrd1dVUlJkblJIUWpCTU4xSnFkRU16Wms1RFJUQk1URkpuVGtNck1Fd3ZVWE5PUjBFd1RIWlJjMDVET0RCTVdGRjJaRWREWms1RFpEQmFZbEYwVGtNeE1GbEVVWFU1UTNjd1RETlJkRTVETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору