EN|RU|UK
 Політика України
  843  4

 Парубій подякував ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС за їхній подвиг

Спікер ВР України Андрій Парубій подякував ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, зазначивши, що їхній соціальний захист залишається в центрі уваги влади.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ВР.

"Минуло 30 років з трагічного дня масштабної екологічної та техногенної катастрофи ХХ століття - аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Її жахливі наслідки вплинули на всі сфери життєдіяльності людини - економіку, виробництво, охорону здоров'я, культуру, науку, освіту.

Сьогодні, через три десятиліття після катастрофи, подолання наслідків Чорнобиля залишається першочерговим завданням Української держави, тому питання відновлення та ефективного використання радіоактивно забруднених територій, соціального захисту ліквідаторів та постраждалих постійно перебувають у центрі уваги законодавчої і виконавчої гілок влади", - йдеться в зверненні Парубія з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Сьогодні 30-та річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС

За його словами, катастрофа на ЧАЕС "закарбувалася в українській історії безпрецедентно величним подвигом ліквідаторів, всіх тих, хто, не вагаючись, ризикуючи здоров'ям і життям, став на боротьбу з радіаційним лихом".

"Вічна cлава героям, які ціною свого життя подарували безпеку нам, Європі і всьому людству. Їхні мужність, стійкість і самопожертва назавжди залишаться в нашій пам'яті. Дорогі ліквідатори! Прийміть щиру вдячність за ваш громадянський подвиг. Доброго вам здоров'я, мирного неба та багато років плідного життя!", - зазначив Парубій.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Для недопущення повторення подібної трагедії необхідні солідарність, порозуміння і злагода", - Турчинов про Чорнобильську аварію
Источник: https://ua.censor.net.ua/n386240
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXRtVVd0T1ExWXdTMFk0TUV0bVVYWjBSMEV3VEROUmRuUkRlREJNYWxGMU9VZE4=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору