EN|RU|UK
 Політика України
  6172  72
Матеріали за темою:

 Шустер звернувся із заявою в Держслужбу зайнятості з вимогою анулювати неправомірне рішення щодо нього

Телеведучий Савік Шустер пише заяву на ім'я виконувача обов'язків начальника Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Сергія Кравченка з вимогою анулювати листа, на підставі якого йому була заборонена трудова діяльність в Україні на посаді генерального директора ТОВ "СавікШустерСтудія".

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ

Перед тим як написати заяву Шустер зазначив: "У мене є дві можливості: прошу скасувати неправомірне рішення або злочинне рішення".

Тим часом, раніше відбулася тривала дискусія між народними депутатами Дмитром Добродомовим (позафракційний), Сергієм Власенком (фракція "Батьківщина"), Іваном Крульком (фракція "Батьківщина"), юристами Савіка Шустера і виконувачем обов'язків начальника Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Сергієм Кравченком, у ході якої з'ясувалося, що центр зайнятості з власної ініціативи звернувся в ДФС з проханням надати їм інформацію щодо того, чи є провадження стосовно Савіка Шустера.

При цьому, зроблено все це було в дуже стислі терміни (22 квітня - надійшло звернення, а 25 квітня вже було прийнято відповідне рішення). Крім того, у відповіді ДФС сказано, що провадження відкрито не "щодо", а "за фактом".

У той же час, народний депутат Дмитро Добродомов заявив, що в.о. начальника Державної служби зайнятості (Центральний апарат) Сергій Кравченко зараз спеціально намагається затягнути час, оскільки до кінця робочого дня залишилося 40 хвилин.

Наразі в кабінеті начальника залишилися депутати, юристи і сам Кравченко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n386336
TUZsSVVYVjBRM2N3VEROUmRFNURkekJNYzJjd1dtSlJkSGxFVW1sT1IwUXdXVWhTWjNSRE1UQlpSRkYyZEVNNFRIa3ZVWEZPUjBRd1dVaFNaM1JETVRCWlFYWk1PVU16TUV4RVVYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUWpnd1MweFJhMWg2VVhCMFF6RXdURE5TWjNSSFFVbE9Rek13VEVSUmRXUkRPVEJaTDFKbmRFTXJNRmxJVW1kMFIxYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору